نقشه جدید Hitman 2 اوایل مهر ماه منتشر می‌شود

رسانه کلیک – استودیوی «آی او اینتراکتیو» چندی پیش از نقشه جدید Hitman 2 و محتویات جدید بازی برای ماه سپتامبر رونمایی کرد.

از زمانی که نسخه ریبوت سری هیتمن راهی بازار شد، این مجموعه در مسیر جدید و متفاوتی قدم برداشت و برای اولین بار شاهد عرضه آن به صورت اپیزودیک بودیم. در ادامه، نسخه دوم Hitman بجای آنکه یک اثر چند قسمتی باشد، در همان ابتدای کار به طور کامل در دسترس بازیکنان قرار گرفت، با این تفاوت که استودیوی آی او اینتراکتیو سعی کرده با انتشار بسته های الحاقی مختلف، هر از چند گاهی محتویات جدیدی را تقدیم گیمرها کند تا تجربه بازی هرگز تکراری و خسته کننده به نظر نرسد.

در همین رابطه، آی او اینتراکتیو ساعاتی پیش از محتویات جدید ماه سپتامبر بازی هیتمن 2 پرده برداشت که بر اساس آن، این اثر در کنار دریافت ماموریت ها و چالش های متنوع، بزودی میزبان یک نقشه جدید در مناطق گرمسیری و استوایی می شود. به گفته سازندگان، نقشه جدید Hitman 2 گیمرها را وارد یکی از مجموعه جزایر زیبای مالدیو (Maldives) با نام جزیره Haven می کند که حوادث بازی در یک ریروزت (Resort) جریان خواهد داشت. این در حالی است که همواره شاهد وجود مناطق مختلف در سری هیتمن بودیم و هم اکنون برای اولین بار به یک منطقه گرمسیری و استوایی سفر خواهیم کرد.

در ادامه، برنامه زمانی محتویات جدید بازی Hitman 2 برای ماه جاری به شرح زیر است:

  • 14 شهریور (5 سپتامبر) – پیمان Whittleton Creek و Dalton Dissection
  • 21 شهریور (12 سپتامبر) – پیمان Dubious Cohabitation
  • 22 شهریور (13 سپتامبر) – هدف فراری The Blackmailer
  • 28 شهریور (19 سپتامبر) – پیمان Merle Revelation
  • 2 مهر (24 سپتامبر) – نقشه جدید بازی با نام جزیره Haven
  • 2 مهر (24 سپتامبر) – ماموریت ویژه A Silver Tongue و A Bitter Pill
  • 5 مهر (27 سپتامبر) – هدف فراری The Angel of Death

ذکر این نکته مهم است که بر اساس تصویر ارائه شده از محتویات سال جاری میلادی بازی هیتمن 2، بسته الحاقی مذکور به عنوان آخرین به‌روزرسانی بزرگ این عنوان تلقی می شود. با این حال، چنانچه خبری از عرضه نسخه جدید این مجموعه در سال آینده نباشد، چندان بعید نیست که استودیوی آی او اینتراکتیو برای دومین سال متوالی از اثر هیتمن 2 پشتیبانی کند و در سال آینده میلادی نیز محتویات پولی و رایگان متعددی به این عنوان راه یابند.

شایان ذکر است؛ بازی Hitman 2 در حال حاضر روی پلتفرم های ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در دسترس بوده و نسخه استاندارد آن با قیمت 59.99 دلار در فروشگاه های رسمی به فروش می رسد.

در پایان، دیدگاه و نظرات شخصی خود در رابطه با نقشه جدید Hitman 2 و محتویات جدید ماه سپتامبر بازی را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .