شیفر

تاریخ عرضه رابط کاربری EMUI 10 برای گوشی های هواوی مشخص شد

رسانه کلیک –  شرکت هواوی قصد دارد تا رابط کاربری EMUI 10 را برای 30 مورد از محصولات خود ارائه کند. این شرکت در رویداد OTA تاریخ دریافت بروزرسانی ها را اعلام خواهد کرد.

شرکت هواوی در همایش IFA 2019، از برنامه خود جهت بروزرسانی رابط کاربری EMUI 10 در رویداد جدید OTA خبر داد. به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد تا 30 مورد از محصول خود را بروزرسانی کند. این رویداد احتمالا در سه ماهه دوم سال 2020 برگزار می شود.

انتظار می رود که بروزرسانی کامل ابتدا برای هواوی P30 پرو و در بازارهای غربی ارائه شود. علیرغم وجود آشفتگی در نسل آینده دستگاه های جدید هواوی، بسیاری از محصولات قبلی به استفاده از خدمات اندرویدی ادامه می دهند. بنابراین می توان انتظار داشت که بروزرسانی کامل رابط کاربری EMUI 10  بدون هیچ گونه محدودیتی به روی سخت افزارهای قبلی نیز اعمال شود.

با توجه به برنامه زمانی اعلام شده، به نظر می رسد که نسخه پرچمدار کامل EMUI 10 به همراه تمام سرویس های گوگل پلی، تا سه ماهه دوم سال 2020 به روی گوشی های میت 20، آنر 20، P20 و میت 10 ارائه شود. البته این انتظار کمی خوش بینانه به نظر می آید، چرا که بروزرسانی EMUI 9.1 هنوز برای بسیاری از دستگاه های اصلی آنر و هواوی منتشر نشده است.

با توجه به مسائل و مشکلات بین هواوی و دولت ایالات متحده، مشخص نیست که آیا عرضه این بروزرسانی با تأخیر همراه خواهد بود یا خیر. به همین خاطر نمی توان روی چارچوب های زمانی تعیین شده چندان حساب کرد. از طرف دیگر انتظار می رود که نسخه جدید، بهترین EMUI خواهد بود که تا کنون عرضه شده است. رابط کاربری EMUI 10 می تواند بسیاری از شکایات و معایب گزارش شده را از بین ببرد.

ثبت نام نسخه بتای EMUI 10 در حال حاضر برای دارندگان گوشی های P30 پرو امکان پذیر است. کاربران می توانند پیش از انتشار رسمی بروزرسانی در سال آینده، از نسخه آزمایشی نرم افزار نیز استفاده کنند.  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.