اضافه شدن ماژول واسط به دوربین گوپرو هیرو 8

رسانه کلیک – ماژول واسط دوربین گوپرو هیرو 8 به شما اجازه می دهد تا لوازم جانبی مختلف را به سادگی به دستگاه متصل کنید.  

یکی از ویژگی های مثبت دوربین های شرکت گوپرو، ابعاد کوچک آن هاست که باعث می شود تا شما دوربین را به سادگی در جیب خود قرار داده و آن را جابجا کنید. معمولا دستگاه های کوچک، تجهیزات و کارایی دوربین های پیشرفته را ندارند، اما این موضوع به هیچ عنوان درباره دوربین گوپرو هیرو 8 صدق نمی کند.

به لطف تصاویری که جدیدا در وب سایت آلمانی WinFuture منتشر شده، به نظر می رسد که دوربین گوپرو هیرو 8 با یک ماژول جدید به نام ماژول واسط (media module) در اختیار علاقه مندان قرار می گیرد. همانطور که در تصویر می بینید، ماژول واسط به شما اجازه می دهد تا لوازم جانبی مختلف مانند چراغ LED را به راحتی به دستگاه متصل کنید. البته این تمام ماجرا نیست. ظاهرا شرکت گوپرو همچنان در حال اضافه کردن لوازم جانبی جدید به دوربین هیرو 8 است. علاوه بر میکروفن، چراغ LED و نمایشگر اضافی، وسیله فرعی دیگری نیز برای این دستگاه ارائه شده که از فرو رفتن آن به درون آب جلوگیری می کند.

البته این نخستین باری نیست که اطلاعات دوربین گوپرو هیرو 8 به بیرون درز پیدا می کند. چند هفته پیش نیز خبری در فضای مجازی منتشر شد و ما را با مشخصات این محصول تا حدی آشنا کرد (مشخصات دوربین های گوپرو هیرو 8 و مکس 360 برملا شد). حال می دانیم که دوربین Hero 8 از قابلیت فیلمبرداری 4K با نرخ 120 فریم بر ثانیه برخوردار بوده و احتمالا امکان ضبط ویدیوهای فول اچ دی با نرخ 480 فریم بر ثانیه را نیز برای کاربران فراهم می آورد. متاسفانه همچنان خبری از دیگر همتای این دوربین، یعنی مکس 360 به دست ما نرسیده، اما از آنجایی که شرکت گوپرو معمولا محصولات جدید خود را در ماه سپتامبر معرفی می کند، بنابراین در همین ماه شاهد انتشار اخبار جدید خواهیم بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.