آموزش اینستاگرام

بهبود فضای کسب وکار استارت‌آپی با همکاری «یونیدو»

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – رویداد یونیدو با هدف تقویت و بهبود فضای کار استارت‌آپی حوزه فناوری اطلاعات در ایران با حضور نمایندگان سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) برگزار شد.

به گزارش خبرنگار کلیک به نقل از سازمان فناوری اطلاعات ایران، این رویداد بخشی از برنامه دو ساله ای است که توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران در دست اقدام است و هدف از برگزاری آن، تقویت و بهبود فضای کار برای استارت‌آپ ها و کسب وکارهای کوچک و متوسط در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در کشور است .

این رویداد نخستین قدم سازمان توسعه صنعتی ملل متحد به‌ منظور آشنایی با فضای کاری استارت‌آپ در ایران است و نمایندگان یونیدو با حضور در جمع کسب‌وکارها و استارتاپ های کوچک و متوسط از نزدیک با داستان ۶ استارتاپ آشنا شدند.

حضور نمایندگان و تیم کاری یونیدو با هدف آشنایی با زیست‌بوم استارت‌آپی و شناخت اولیه از فضای کسب‌وکار در کشور صورت گرفته که در سازمان فناوری اطلاعات ایران برگزار شد.

طی این هفته این تیم با استارت‌آپ های مختلف و فضای کار اشتراکی و صندوق‌های سرمایه‌گذاری ملاقات خواهد کرد تا تصویر کلی از فضای کسب و کارهای نوپای ایران برای نمایندگان سازمان یونیدو فراهم شود و تحلیل شرایط موجود به‌عنوان قدم اول، نهایی شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.