آموزش اینستاگرام

راه اندازی سرویس دیزنی پلاس با شخصیت های کارتونی قدیمی

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرکت دیزنی قصد دارد تا برای راه اندازی سرویس دیزنی پلاس دست به ابتکار جالبی زده و از کاراکترهای کارتونی قدیمی نظیر مردان ایکس و مرد عنکبوتی کمک بگیرد.

ظاهرا علاوه بر ویژگی های بی شمار و جذاب معرفی شده برای سرویس آینده پخش فیلم دیزنی، حضور شخصیت های کارتونی قدیمی مارول نیز انگیزه بخش بسیاری از افراد جهت ثبت نام در این سرویس شده است. 

شب گذشته، یک نسخه آزمایشی رایگان از سرویس پخش دیزنی پلاس در هلند به نمایش گذاشته شد. برخی کاربران منتخب در این رویداد توانستند نگاهی جزئی به آرشیو آینده دیزنی پلاس بیاندازند. در این آرشیو، اطلاعات چندانی در مورد محتویات اصلی روز اول نبود. اما به تدریج کاربرانی که شاهد پخش آزمایشی بودند، مطالب جالبی را پیرامون برنامه های احتمالی به اشتراک گذاشته و از نمایش فیلم های قدیمی در این سرویس خبر دادند. به نظر می رسد که کاراکترهای قدیمی مارول، خصوصا شخصیت های عصر طلایی دهه 90، مجددا در ماه نوامبر به صفحه نمایش راه پیدا می کنند.

مرد عنکبوتی و دوستان شگفت انگیزش، مردان ایکس، چهار شگفت انگیز و موج سوار نقره ای و حتی کارتون زن عنکبوتی، کاراکترهایی هستند که در آرشیو دیزنی پلاس به چشم خورده اند. البته موارد مبهمی نیز در این بین مشاهده می شود، مثل سریال انیمیشنی دهه 60 مرد عنکبوتی و یا سریال های قدیمی لایو اکشن مثل مرد عنکبوتی ژاپنی.

سرویس دیزنی پلاس

ظاهرا این پخش آزمایشی و آرشیو مربوط به آن، در حال حاضر تنها مختص هلند است. به بیان دیگر، ایالات متحده آمریکا و بازارهای دیگری که در سال جاری از سرویس دیزنی پلاس برخوردار می شوند، دارای کاتالوگ متفاوتی از نمایش ها هستند. مهم تر از همه اینکه هیچ یک از فیلم ها و برنامه های آزمایشی، به طور قطع در روز اول پخش نخواهد شد.

در هر صورت، نمی توان توانایی دیزنی در تهیه محتوا برای دیزنی پلاس را انکار کرد. این شرکت آمریکایی، میلیاردها دلار را صرف سرویس دیزنی پلاس کرده و اشتهای سیر نشدنی برای گسترش و کسب محبوبیت دارد و البته بدیهی است که این خصوصیت، به نفع تماشاگر تمام می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.