آموزش اینستاگرام

بازی League of Legends روزانه 8 میلیون بازیکن دارد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – استودیوی بااستعداد «ریوت گیمز» چندی پیش در شبکه اجتماعی توییتر خود اعلام کرد که تعداد کاربران روزانه بازی League of Legends به بیش از 8 میلیون نفر رسیده است.

در حال حاضر نزدیک به ده سال از انتشار بازی محبوب League of Legends روی پلتفرم رایانه شخصی می گذرد و استودیوی ریوت گیمز در ماه اکتبر امسال به منظور دهمین سالگرد عرضه این عنوان، برنامه های مختلفی را برای بازیکنان تدارک دیده است. اما موضوعی که بیش از همه نظر کاربران را به خود جلب می کند، محبوبیت بی نظیر و تحسین آمیز بازی است که در طول این مدت گیمرهای بی شماری را به خود سرگرم کرده و هواداران زیادی در اقصی نقاط جهان به دست آورده است.

در همین راستا، در پی اعلام تعداد کاربران ماهیانه بازی ماینکرفت، حال این بار نوبت به ریوت گیمز گزارش رسید تا با ارائه گزارش جدیدی از عملکرد بازی League of Legends، خط و نشانی به رقیبان خود بکشد. بر اساس بیانیه این استودیو، به نظر می رسد در حال حاضر روزانه بالغ بر 8 میلیون نفر اثر لیگ آف لجندز را تجربه می کنند که بی شک رقم قابل توجهی است.

باید در نظر گرفت که این عنوان منحصر به رایانه شخصی بوده و تعداد کاربران روزانه آن مختص یک پلتفرم است. این در حالی است که بسیاری از بازی های پرطرفدار از جمله فورتنایت و یا پابجی روی چندین پلتفرم مختلف منتشر شده و تعداد کاربران روزانه و یا ماهیانه آن ها، بازیکنان تمامی پلتفرم ها را در بر می گیرد. از این رو، با قاطعیت تمام نه تنها می توان بازی League of Legends را جزء محبوب ترین آثار پی سی دانست، بلکه این اثر در میان پرمخاطب ترین عناوین صنعت بازی های ویدیویی نیز حرفی برای گفتن دارد.

بازی League of Legends

فارغ از این بحث، استودیوی ریوت گیمز در ادامه اعلام کرد که برنامه ویژه برای جشن دهمین سالگرد بازی League of Legends در روز سه شنبه 23 مهر سال جاری (15 اکتبر) برگزار خواهد شد. متاسفانه هنوز اطلاعات و جزئیات دقیقی در رابطه با این رویداد در دست نیست.

شایان ذکر است؛ شما هم اکنون می توانید بازی League of Legends را روی پلتفرم رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز، لینوکس و مک او اس (macOS) تجربه کنید. افزون بر این، چند وقتی است که گمانه زنی های در رابطه با عرضه این عنوان روی گوشی های هوشمند به گوش می رسد که طبق آن ها، ظاهرا شرکت «تنسنت» و استودیوی «ریوت گیمز» با همکاری یکدیگر روی ساخت نسخه موبایل بازی فعالیت می کنند. با این حال، هنوز جزئیات دقیق و رسمی در خصوص این نسخه ارائه نشده است (نسخه موبایل بازی League of Legends از راه می‌رسد).

در این میان، بد نیست بدانید که استودیوی موجنگ نیز اخیرا آمار و ارقام جدیدی از جامعه بازیکنان اثر ماینکرفت منتشر کرده که طبق آن، تعداد کاربران ماهیانه بازی به رقم 112 میلیون نفر رسیده است. این بدان معنا است که ماهیانه بیش از یک درصد از جمعیت کل کره زمین ماینکرفت را تجربه می کنند (تعداد کاربران ماهیانه Minecraft به بیش از 112 میلیون نفر رسید).

دیدگاه شخصی خود در رابطه با تعداد کاربران روزانه بازی League of Legends را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.