امکان اشتراک استاتوس واتساپ در استوری فیسبوک فراهم شد

رسانه کلیک – استاتوس واتساپ را از این پس می توان در استوری فیسبوک به اشتراک گذاشت. برخی کاربران دسترسی به این قابلیت را گزارش کرده اند.

فیسبوک و واتساپ از ماه ژوئن در حال آزمایش یک قابلیت جدید هستند که امکان اشتراک استاتوس واتساپ را در استوری فیسبوک فراهم می کند. به نظر می رسد هم اکنون این ویژگی در اختیار برخی کاربران قرار گرفته است. در حالی که واتساپ بیانیه رسمی برای این قابلیت منتشر نکرده، تعدادی از کاربران در توییتر گزارش دسترسی به آن را منتشر کرده اند.

در حال حاضر نسخه 2.19.258 این اپلیکیشن در کشور هندوستان دارای این قابلیت است. در صورتی که کاربر گوشی های اندرویدی باشید، احتمالا در بخش My Status شاهد حضور گزینه ای برای اشتراک آن در استوری فیس بوک خواهید بود. به نظر می رسد این قابلیت هنوز در اختیار کاربران آیفون قرار نگرفته است.

اشتراک استاتوس واتساپ در استوری فیسبوک

با لمس گزینه اشتراک، گزینه های مختلفی در اختیار کاربران قرار می گیرد. با انتخاب فیس بوک، امکان اشتراک استاتوس واتساپ در استوری فیسبوک برای شما فراهم می شود. در صورتی که چندین بار استاتوس خود را بروزرسانی کنید، تغییرات در استوری فیس بوک نیز اعمال می شود. در صورتی که بخواهید تنها یک استاتوس شما در استوری فیسبوک به نمایش گذاشته شود، می توانید آن را به صورت دستی انتخاب کنید.

لازم به ذکر است؛ استاتوس واتس آپ به صورت رمزگذاری شده در فیس بوک و یا اپلیکیشن های دیگر به اشتراک گذاشته نمی شود. قابلیت جدید تنها برای برنامه فیس بوک در اندروید و iOS و فیسبوک لایت در این دو سیستم عامل در نظر گرفته شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .