شیفر

بازی The Last of Us Part II احتمالا اسفند امسال منتشر می‌شود

رسانه کلیک – شایعه ها درباره تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II تمامی ندارد و چندی پیش خرده فروش Softridge از عرضه این اثر در اوایل اسفند سال جاری خبر داد.

اینکه بازی «آخرین ما: قسمت دوم» جزء مورد انتظارترین آثار چند سال اخیر به شمار می رود، برهیچکس پوشیده و پنهان نیست. عنوانی که با وجود گذشت بیش از سه سال از زمان معرفی آن، هنوز تاریخ انتشار دقیق و چه بسا تقریبی برای عرضه ندارد و هواداران نیز چندان با گیم پلی و داستان بازی آشنا نیستند. با این حال، تا به امروز شایعه ها و گمانه زنی های مختلفی در خصوص زمان عرضه این اثر به گوش رسیده که با وجود ضد و نقیض های فراوان، همچنان مورد توجه طرفداران دو آتیشه این مجموعه قرار می گیرند.

در تازه ترین این گزارش ها، چندی پیش یک خرده فروش سوئیسی به نام Softridge بازی The Last of Us Part II را در فروشگاه اینترنتی خود لیست کرد که در بخش توضیحات محصول، تاریخ انتشار این اثر به چشم می خورد. بر اساس ادعای این خرده فروش، این بازی مورد انتظار در جمعه 9 اسفند ماه سال جاری (28 فوریه سال 2020 میلادی) به صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر خواهد شد. این در حالی است که پیش تر شایعه های مختلف دیگر نیز به عرضه بازی در ماه فوریه اشاره کرده بودند و حتی خانم اشلی جانسون، صداپیشه شخصیت محبوب الی، سهوا ماه فوریه 2020 را به عنوان تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part 2 مشخص کرده بود.

از آنجا که شرکت سرگرمی های تعاملی سونی کماکان درباره تاریخ انتشار The Last of Part II سکوت اختیار کرده، این گزارش در حد یک شایعه باقی می ماند و نمی توان با قاطعیت تمام در خصوص عرضه بازی در زمان مذکور صحبت کرد. هرچند که در برخی مواقع، اطلاعات لو رفته توسط خرده فروشان درست از آب در می آیند.

با همه این ها، لازم به ذکر است که شرکت سرگرمی های تعاملی سونی در روز سه شنبه دوم مهر ماه (24 سپتامبر) قسمت جدید برنامه State of Play را با همکاری تعدادی از بازی سازان از جمله استودیوی ناتی داگ برگزار می کند که بر اساس شواهد امر، به نظر می رسد بخش عمده این مراسم به بازی مورد انتظار The Last of Us Part 2 اختصاص دارد. از این رو، چندان بعید نیست که در لابه‌لای نمایش بازی در جریان این رویداد، تاریخ انتشار تقریبی و شاید هم دقیق آن مشخص شود.

بازی The Last of Us Part II فعلا برای عرضه روی پلی استیشن 4 برنامه ریزی شده است. اما ماجرا صرفا به این مورد ختم نشده و طبق برخی از گزارش ها، گمان می رود این عنوان همزمان با عرضه کنسول پلی استیشن 5 راهی بازار شود که در واقع قادر به اجرای آن روی هر دو دستگاه مذکور خواهیم بود. با توجه به عرضه نسخه اول این مجموعه روی هر دو کنسول پلی استیشن 3 و پلی استیشن 4، صحت این ادعا چندان هم دور از ذهن نیست.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با تاریخ انتشار بازی The Last of Us Part II چیست؟ به نظر شما، این عنوان در همان اسفند امسال به دست بازیکنان خواهد رسید؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.