تتلو رکورد کامنت اینستاگرام را شکست!

رسانه کلیک – امیر تتلو، خواننده پرحاشیه ایرانی طی یک هفته رکورد کامنت اینستاگرام در جهان را با 15 میلیون کامنت و تعداد 1 میلیون و 900 هزار فالوور در دنیا شکست.

شبکه‌های اجتماعی تریبون مستقیم افراد مشهور با طرفدارانشان است و این روزها همه افراد با استفاده از این شبکه‌ها وارد تعامل با طرفداران خود می‌شوند.

امیر تتلو نام پر حاشیه‌ای است. چندی پیش بود که امیر تتلو از طرف اینستاگرام کارت قرمز دریافت کرد و صفحه‌اش با تعداد 4 میلیون فالوور بسته شد. امروز بعد از گذشت ماه‌ها از آن ماجرا امضای تتلو زیر رکورد جدیدی دیده می‌شود.

امیر تتلو رکورد کامنت اینستاگرام

تتلو این‌بار با تعداد فالوور یک میلیون و 900 هزار تایی توانست رکورد جهانی بیشترین کامنت اینستاگرام در جهان را شکسته و پرچمدار کامنت دنیا باشد.

تتلو برای پخش آخرین آهنگ از آلبوم اخیرش از هواداران خود درخواست کرد تعداد کامنت این پست را به 10 میلیون برسانند. در ادامه این شرط به 13 میلیون تغییر کرد و در نهایت در تعداد کامنت 15 میلیونی آلبوم جدید تتلو با دربی بزرگ پایتخت بسته شد و همزمان طرفدارنش رکورد جهان را شکستند.

شایان ذکر است؛ تتلو با تعداد فالووری قریب به 2 میلیون توانست به این رکورد دست یابد در حالی که  آخرین رکورد جهانی پیش از تتلو مربوط به کاربری در اینستاگرام بود که با 17 میلیون کاربر به تعداد 7 میلیون کامنت دست پیدا کرده بود.

10 نظرات
 1. رویا می گوید

  ممکنه از ربات استفاده کرده باشه

 2. مخچه می گوید

  واقعا حال کردم دمتون گرم

 3. شهرزاد می گوید

  من فدای تتلو بشم خدا از زن هیچکس نگزره که باعث شد دوباره پیش بسته شه ولی تو یوتیوب هم رکورد زده تو سابسکرایب هاش و لوح تقدیر دریافت کرده

 4. . می گوید

  نه دیگه الان رکورد دست گروه ماکان بند هستش ✌

  1. ساینا ماکانی می گوید

   بله دیگه ما ماکانیا همیشه اولیم

 5. .. می گوید

  الان دست ماکانه..با ۲۰ میلیون کامنت

 6. ساینا ماکانی می گوید

  چرا اطلاعات غلط میدید به مردم رکورد کامنت های اینستا دست ماکان بند که بیست میلیون شده

 7. ابولفضل می گوید

  دمت گرم الگوی من تو هستی تتلو نفس من هستی

 8. ابولفضل می گوید

  کاش می شود بیام پیشت

 9. رکسانا می گوید

  کلا ااااا یه میلیونه جررررر.. خخخ.. رونالدو چی الان باید بگه اینجا… تازه ماکان بند از این بیشتره یعنی کلا ب معنی کامل جررررر..

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.