شیفر

ارزش بازار بلاک چین تا سال 2024 به 1.28 میلیارد دلار خواهد رسید

رسانه کلیک – براساس گزارش های جدید از تحلیل های انجام شده، ارزش بازار بلاک چین تا سال 2024 با بیش از 485 درصد رشد، به چیزی حدود 1.28 میلیارد دلار خواهد رسید.

وب سایت MarketsandMarkets اخیرا گزارشی منتشر کرده و در آن به بررسی وضعیت بازار بلاک چین در طی سال های آینده پرداخته است. بر اساس این گزارش، در حال حاضر ارزش بازار بلاک چین چیزی حدود 218 میلیون دلار است، اما طی 5 سال آینده یعنی تا سال 2024 شاهد پیشرفت روز افزون این بازار خواهیم بود تا جایی که ارزش آن با 485 درصد رشد، به 1.28 میلیارد دلار خواهد رسید. تحلیلگران این وب سایت معتقدند که بخش عمده ای از رشد ارزش بازار بلاک چین، در پی به رسمیت شناختن و همچنین همه گیر شدن آن خواهد بود.

رشد ارزش بازار بلاک چین

به عنوان مثال، ارزهای دیجیتال نقش مهمی در گسترش دستگاه های بلاک چین دارند. بهبود روند خرید و فروش دارایی های مجازی باعث جذب سرمایه گذاران و گسترش این بازار خواهد شد. ارزهای دیجیتال از طریق پلتفرم های قدیمی و همچنین خودپردازهای ارز مجازی که بیش از 500 درصد در طی سه سال گذشته افزایش یافته اند، قابل خرید و فروش هستند. همچنین در کنار آن، افزایش دستگاه های کارت خوان که از ارزهای مجازی پشتیبانی می کنند هم به گسترش بازار بلاک چین کمک خواهد کرد.

علاوه بر این، به تازگی شاهد ورود گوشی های هوشمند مبتنی بر بلاک چین همچون گلکسی اس 10 سامسونگ نیز به بازار بودیم. بسیاری از تولید کنندگان گوشی های هوشمند با اضافه کردن ویژگی های مناسب با فناوری بلاک چین، سعی بر دسترس پذیر کردن امکانات مربوط به بلاک چین همچون تعبیه کیف پول سخت افزاری بوده اند.

همه این ها می توانند به رشد ارزش بازار بلاک چین کمک کنند. با این حال، عواملی همچون عدم آگاهی کافی و وضعیت نامشخص قانونی این فناوری ها نیز می تواند سد راه گسترش آن ها شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.