منتظر شخصیت جدید در بازی Borderlands 3 نباشید

رسانه کلیک – علی رغم دو نسخه قبلی سری بوردرلندز، شرکت توکی گیمز و استودیوی گیرباکس سافتور این بار هیچ شخصیت جدیدی را به بازی Borderlands 3 اضافه نمی کنند.

یکی از ویژگی های مثبت سری بوردرلندز که شدیدا روی موفقیت این مجموعه نیز تاثیرگذار بوده، پشتیبانی عالی سازندگان از بازی و انتشار بسته های الحاقی مختلف برای آن است. به لطف این بسته ها، بازی همواره میزبان محتوای جدیدی بوده که گاها شخصیت های تازه ای به دنیای این فرانچایز راه می یافتند. با این حال، برخلاف نسخه های پیشین، به نظر می رسد در بازی Borderlands 3 خبری از کاراکترهای جدید نخواهد بود و استودیوی گیرباکس سافتور در عوض شخصیت ها، محتوای تازه دیگری را تقدیم بازیکنان می کند.

در همین راستا، چندی پیش آقای پاول سیج (Paul Sage)، کارگردان بوردرلندز 3، در جلسه پرسش و پاسخ رسما اشاره کرد که تجربه های قبلی گیرباکس سافتور گویای این موضوع است که بازیکنان از شخصیت های جدیدی که به واسطه بسته های الحاقی به بازی اضافه می شوند، استقبال نمی کنند. به گفته او، غالب گیمرها در میانه گیم پلی تمایلی به تغییر کاراکتر اصلی خود ندارند و شخصیت های تازه در عمل مورد استفاده این افراد قرار نمی گیرد. از این رو، در حال حاضر سازندگان هیچ برنامه ای برای خلق و عرضه کاراکتر جدید برای این عنوان در نظر نگرفته اند.

آقای پاول سیج در این باره می گوید:

احتمالا خیر، در گذشته نیز شما سوال هایی درباره دیتاهای مورد استفاده مطرح کردید. چیزی که ما به کرات مشاهده کردیم این بود که اکثر مردم در قالب همان شخصیتی که در شروع بازی انتخاب کرده بودند، به ادامه تجربه بازی می پردازند و کاراکتر اصلی را تغییر نمی دهند. افزون بر این، ما در زمان ساخت Borderlands 3  روی تنوع شخصیت ها به شدت تمرکز کرده بودیم و هم اکنون نیز ساختارهای مختلفی زیادی خلق کرده ایم. هرچند که در حال حاضر برخی از بازیکنان خواهان محتویات [شخصیت] جدید هستند، اما ما در پشتیبانی از بوردرلندز 3 از این روش پیروی نخواهیم کرد.

در این میان، بد نیست بدانید هر دو اثر Borderlands 2 و Borderlands: The Pre-Sequel در کنار چهار کاراکتر اصلی، به مرور زمان میزبان دو شخصیت جدید بودند که در مجموع تعداد کاراکترهای بازی به 6 عدد رسید. این در حالی است که بوردرلندز 3 هم اکنون تنها چهار شخصیت قابل بازی دارد.

در دیگر خبرهای مرتبط با بوردرلندز 3، چندی پیش شماری از کاربران کنسول پلی استیشن 4 گزارش های فراوانی در خصوص باگ قابلیت Split-Screen یا همان تقسیم صفحه نمایش بازی منتشر کردند که بر اساس آن ها، به نظر می رسد در صورت استفاده از این ویژگی، کاربران با مشکل افت شدید نرخ فریم، عدم بارگزاری تکسچرها، تاخیر در پاسخ‌دهی به کنترلر، کاهش سرعت باز شدن منو و در نهایت کرش شدن روبه‌رو می‌شوند (قابلیت Split-Screen بازی Borderlands 3 دردسر آفرید!).

شایان ذکر است؛ اثر Borderlands 3 در حال حاضر روی پلتفرم‌ های پلی‌ استیشن 4، ایکس‌ باکس وان و رایانه‌ های شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز در دسترس قرار دارد. افزون بر این، بر اساس گفته شرکت توکی گیمز، این بازی در آینده نه چندان دور روی پلتفرم استریم محور گوگل استادیا نیز عرضه خواهد شد.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با عدم عرضه شخصیت جدید برای بازی Borderlands 3 چیست؟ به نظر شما، آیا این موضوع می تواند موج منفی هواداران را به دنبال بیاورد؟ دیدگاه ها و نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.