شیفر

ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order به‌زودی به پایان می‌رسد

رسانه کلیک – با توجه به اظهارات اخیر یکی از تهیه کنندگان ارشد استودیوی ریسپاون انترتینمنت، به نظر می رسد زمان زیادی به اتمام کامل فرآیند ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order باقی نمانده است.

پس از آنکه مباحث پرداخت درون برنامه ای و سیستم لوت باکس های بازی «جنگ ستارگان: بتل فرانت 2» اعتبار مجموعه Star Wars را تا حدودی زیر سوال برد، شرکت الکترونیک آرتز برای احیای دوباره سری، این بار وظیفه توسعه دنباله این فرانچایز پرطرفدار را به یکی از باتجربه ترین استودیوی های خود یعنی ریسپاون انترتینمنت محول کرد. بدین ترتیب، این استودیو که سابقه ساخت آثار محبوبی از جمله تایتانفال و Apex Legends را در کارنامه خود دارد، هم اکنون روی ساخت نسخه بعدی جنگ ستارگان با نام Star Wars Jedi: Fallen Order فعالیت می کند که این عنوان برخلاف نسخه های قبلی، قرار است تجربه یک بازی داستانی از مجموعه جنگ ستارگان را برای هواداران به ارمغان بیاورد.

حال، زمان چندان زیادی به انتشار این عنوان مورد انتظار باقی نمانده و در حال حاضر بسیاری از طرفداران بی صبرانه برای تجربه بازی لحظه شماری می کنند. در این میان، خبر خوب این است که خوشبختانه فرآیند ساخت «استار وارز: فالن اوردر» مطابق برنامه ریزی های استودیوی ریسپاون انترتینمنت پیش رفته و در آینده نزدیک، به پایان خواهد رسید.

در همین راستا، چندی پیش آقای بلیر برون (Blair Brown)، یکی از تهیه کنندگان استودیوی ریسپاون انترتینمنت، با انتشار توییتی در صفحه رسمی شبکه اجتماعی توییتر خود رسما اعلام کرد که روند ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رو به اتمام بوده و این عنوان در آینده نزدیک گلد می شود. جالب اینجاست که اواسط شهریور ماه نیز جان ابنجر (John Ebenger)، کارگردان سینمایی بازی، نیز از پیش روی پروسه توسعه بازی مطابق برنامه ریزی ها سخن گفت و پایان مراحل ساخت آن را نزدیک دانست (ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order رو به اتمام است).

ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order

بر این اساس، ظاهرا شاهد تاخیر در انتشار این عنوان نخواهیم بود و در صورتی که هیچ ایراد فنی خاصی در بازی به چشم نخورد، بدیهی است که الکترونیک آرتز در تاریخ مقرر آن را به دست دارندگان پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی خواهد رساند. البته، لازم به یادآوری است که این خبر به معنی اتمام کامل پروسه ساخت بازی نیست و صرفا به رو به اتمام بودن توسعه این عنوان اشاره می کند. هرچند، با توجه به این صحبت ها انتظار می رود که طی چند هفته آینده شاهد گلد شدن بازی باشیم.

شایان ذکر است؛ Star Wars Jedi: Fallen Order در تاریخ 24 آبان ماه امسال (15 نوامبر سال جاری میلادی) توسط شرکت الکترونیک آرتز روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر می شود. در حال حاضر، امکان پیش خرید بازی از طریق فروشگاه های رسمی فراهم شده که علاقه مندان با خرید این اثر از یک سری مزایا و هدایا بهره مند خواهند شد.

در پایان، دیدگاه شما در رابطه با اتمام فرآیند ساخت بازی Star Wars Jedi: Fallen Order چیست؟ شما چه انتظاراتی از نسخه بعدی مجموعه جنگ ستارگان دارید؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.