استفاده از مواد جدید در اسمارت فون شیائومی Mi Mix آلفا

رسانه کلیک – شرکت شیائومی به تازگی اعلام کرده که برای اسمارت فون جدید خود یعنی شیائومی Mi Mix آلفا از مواد شیمیایی جدید همچون تیتانیوم، سیلیکا و آلومینا استفاده خواهد کرد.

همانطور که می دانید، شرکت شیائومی در تاریخ 24 سپتامبر رسما از گوشی جدید خود یعنی شیائومی Mi Mix آلفا رونمایی می کند. این تولید کننده چینی روز گذشته اعلام کرد که این دستگاه یک اسمارت فون قابل انعطاف نیست و بدین ترتیب به کلیه شایعات مربوطه پایان داد. حال به نظر می رسد که شیائومی، اطلاعات جدیدتری را درباره این محصول در اختیار علاقه مندان قرار داده است.

طبق آخرین تیزر منتشر شده، کمپانی شیائومی برای ساخت گوشی های جدید خود از عناصر و ترکیبات برجسته ای همچون تیتانیوم (Ti)، سیلیکا (SiO2) و آلومینا (Al2O3) استفاده می کند. البته شرکت های سازنده دیگر نیز قبلا در تولیدات خود از این مواد بهره گرفته اند. به عنوان مثال برند Essential مدت هاست که از عنصر تیتانیوم برای قاب محصولات خود استفاده می کند. سیلیکا و آلومینا نیز عموما در صنعت شیشه سازی کاربرد دارند؛ به خصوص هنگامی که هدف، ساخت شیشه های مقاوم و سخت باشد. به هر حال گمان می رود که شیائومی تصمیم گرفته تا برای تولید گوشی های جدید خود، از هر سه این مواد کمک بگیرد.

ظاهرا شرکت شیائومی این بار از یک طراحی زیبا و متفاوت برای شیائومی Mi Mix آلفا استفاده کرده است. تیزر مذکور نیز با اشاره بر گوشی های Mi 4، Mi 5 ،Mi نوت و Mi Mix 2، به نوعی این موضوع را اثبات می کند. شاید جالب باشد بدانید که نسبت صفحه نمایش به بدنه این محصول بیشتر از 100 درصد است! با این حال برای تایید این اطلاعات باید تا مراسم معرفی شیائومی صبر کرد. شایعات حاکی از آن هستند که شیائومی در این رویداد، از نخستین تلویزیون خود با رزولوشن 8K و نسخه 5G گوشی Mi 9 پرو نیز رونمایی خواهد کرد.   

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.