بازی The Last of Us Part II نزدیک به 50 درصد بزرگ‌تر از نسخه قبلی است

رسانه کلیک – استودیوی سرشناس «ناتی داگ» مدعی است که بازی The Last of Us Part II از تمامی جوانب چیزی در حدود 50 درصد بزرگ‌تر از نسخه اول این مجموعه است.

کمتر از شش ماه به عرضه یکی از مورد انتظارترین آثار نسل هشتم یعنی «آخرین ما: قسمت دو» باقی مانده و در حالی که در طول سه سال اخیر، جزئیات چندان زیادی در رابطه با این اثر در دست نبود، اما چند وقتی است که اطلاعات تکمیلی بازی یکی پس از دیگری از راه می رسند. در همین راستا، اوایل مهر ماه بود که ناتی داگ در جریان رویداد State of Play سونی ضمن نمایش تریلر جدید بازی و اعلام تاریخ انتشار آن، این عنوان را بزرگ ترین و طولانی ترین پروژه تاریخ استودیوی خود دانست (بازی The Last of Us Part 2 طولانی‌ترین پروژه ناتی داگ است!).

حال، خانم هیلی گروس (Halley Gross)، طراح ارشد بخش روایت داستان بازی، طی گفت و گوی اخیر خود رسما اعلام کرد که بازی The Last of Us Part II در بسیاری از بخش ها، چیزی بیش از 50 درصد بزرگ تر از نسخه اول مجموعه است. به گفته او، این گستردگی تنها مربوط به طول بخش گیم پلی نیست و مراحل بازی بزرگ تر و در عین حال پیچیده خواهند بود.

خانم هیلی گروس در این باره توضیح می دهد:

به نظر من، این بازی تقریبا 50 درصد بزرگ تر از نسخه قبلی است. این موضوع صرفا به طول گیم پلی بازی محدود نشده و تمامی ماموریت ها و مراحل بزرگ تر و گسترده تر از همیشه هستند. همچنین، شخصیت ها، صحنه های سینمایی و انیمیشن های زیادی در این اثر قرار داده شده است. در مجموع، ما سیستم بزرگی در اختیار داریم که از تمامی جوانب، بزرگ تر و بهتر از نسخه قبلی سری The Last of Us است.

با عنایت به این صحبت ها، از آنجا که اتمام کلیه مراحل بخش داستانی The Last of Us نزدیک به 15 ساعت به طول می انجامید، به نظر می رسد که برای پایان قسمت دوم این مجموعه به چیزی در حدود 20 ساعت زمان نیاز خواهید داشت.

در ادامه، خانم هیلی گروس افزود:

من شخصا به این بازی افتخار می کنم. از دیدگاه من، افراد بااستعداد زیادی در استودیوی ناتی داگ حضور دارند. هر بار که به تجربه این عنوان می پردازم، چیز جدیدی کشف می کنم. تمامی مراحل گسترده و بزرگ و در عین حال پیچیده هستند. شما می توانید کارهای مختلفی در طول تجربه بازی انجام دهید. می توانید این عنوان را از طریق روش های گوناگون تجربه کنید که در این صورت، هر بار با واکنش جدیدی از سوی دشمنان و الی روبه‌رو خواهید شد. من معتقد هستم که این موضوع گزینه خوبی برای طی یک روز کاری است.

در دیگر خبرهای پیرامون آخرین ما: قسمت دو، چندی پیش املیا شاتز (Emilia Schatz)، طراح ارشد بازی، رسما پلتفرم مقصد این عنوان را کنسول پلی استیشن 4 دانست و ظاهرا بازی بر پایه کنسول ارتقا یافته پلی استیشن 4 پرو توسعه نیافته است (پلتفرم مقصد بازی The Last of Us Part 2 پلی استیشن 4 است).

گفتنی است؛ بازی مورد انتظار The Last of Us Part II در روز دوم اسفند ماه امسال (21 فوریه سال 2020 میلادی) به صورت انحصاری روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر می شود. همچنین، در حال حاضر نسخه استاندارد و دیجیتال دیلاکس این اثر به ترتیب با قیمت های 59.99 و 69.99 دلار در فروشگاه رسمی پلی استیشن قابل پیش خرید است. در خصوص عرضه این عنوان روی پلی استیشن 5، بد نیست بدانید که استودیوی ناتی داگ و شرکت سرگرمی های تعاملی سونی هنوز این نسخه از بازی را تایید و یا تکذیب نکرده اند. با این وجود، بر اساس شماری از گمانه زنی ها، چندان بعید نیست که این عنوان در آینده نه چندان دور به دست دارندگان کنسول نسل بعدی پلی استیشن برسد.

حال، دیدگاه شما در رابطه با بزرگی جهان بازی The Last of Us Part II چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان می تواند انتظارات بسیار بالای منتقدان و هواداران را برآورده کند؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.