تب Following اینستاگرام تا چند روز دیگر حذف می شود

رسانه کلیک – تب Following اینستاگرام تا چند روز آینده غیر فعال می شود. طبق گفته مقامات، حذف این گزینه در راستای حفظ حریم خصوصی کاربران صورت می گیرد.

طبق اخبار جدید، تب Following اینستاگرام در این هفته حذف خواهد شد. کاربر از طریق تب Following مطلع می شود که دوستانش چه پست هایی را لایک کرده و یا درباره آن ها اظهار نظر کرده اند. گزینه Following یکی از نخستین ویژگی های اینستاگرام بوده که در سال 2011 به این اپلیکیشن اضافه شده است. این تب بهترین راه برای شناسایی محتویات جدید به حساب می آید، چرا که موارد لایک شده توسط دوستان را نشان می دهد. اما با معرفی گزینه Explore به نظر می آید که دیگر نیازی به تب جنجال برانگیز Following نیست.

اینستاگرام از ماه اوت به طور نامحسوس، این تب را برای برخی از کاربران خود غیرفعال ساخته است. این شرکت طی مصاحبه ای با بازفید نیوز اعلام کرده که تب Following بالاخره به طور کامل در این هفته حذف خواهد شد. پس از اعمال تغییرات، آیکون قلب که به دو بخش You و Following تقسیم می شود، تنها به فعالیت های کاربر (You) اختصاص می یابد.  

طبق اظهارات ویشال شاه، رییس تدارکات اینستاگرام حذف تب Following موجب ساده تر شدن اپلیکیشن و همچنین از میان برداشتن گزینه ای می شود که بسیاری از کاربران حتی از وجود آگاهی ندارند. این تب، کاربرد چندانی در بین کاربران نداشته و در واقع اکثر افراد از تعقیب فعالیت های خود توسط سایرین بی اطلاع هستند و پی بردن به این واقعیت ممکن است چندان برای آن ها خوشایند نباشد.

از طرف دیگر، تب Following اینستاگرام تاکنون موجب قطع بسیاری از روابط و دوستی ها شده است. مسلما مشاهده فعالیت یک دوست در فضای اینستاگرام و لایک کردن تصاویر و پست های مختلف، در حین اینکه شما منتظر پاسخ از سوی وی هستید، احساس نامطلوبی را در شما به وجود می آورد. پس می توان گفت که حذف این گزینه، به صلاح همه کاربران خواهد بود (روش های مختلف برای رصد فعالیت دوستان در اینستاگرام).

4 نظرات
 1. مهدی می گوید

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم دیگه هیچ راهی برای دیدن لایک و کامنت فالورها وجود نداره ؟

  1. محمد قریشی می گوید

   سلام
   این لینک رو بخونید: https://click.ir/1395/12/14/how-to-look-after-friend-instagram

 2. مهتاب می گوید

  سلام ی سوال من نمی تونم تو اینستا واسه ی پیج خاص کامنت بذارم با اکانت های مختلف هم نمیشه چرا

  1. محمد قریشی می گوید

   سلام
   شاید کامنت های اون پست بسته باشن

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .