گوگل مدل 5G پیکسل 4 را تولید می کند؟

رسانه کلیک – به استناد اخبار جدید، گوگل قصد دارد مدل 5G پیکسل 4 را تولید کند تا قابلیت رقابت با محصولات 5G اپل را داشته باشد. در ادامه همراه ما باشید.

بر اساس اطلاعات جدید، گوگل قرار است طى هفته آینده از محصولات جدیدى از جمله مدل 5G پیکسل 4 رونمایى کند. در حالى که بسیارى از ویژگى هاى این گوشى طى هفته ها و ماه هاى اخیر لو رفته اند، به نظر مى رسد هنوز اسرار جدیدى براى فاش شدن وجود داشته باشد.

به استناد اخبار، پیکسل 4 و 4 XL اکنون در مرحله تولید انبوه قرار دارند، اما نسخه 5G مراحل آزمایشی خود را طی می کند. این بدان معناست که نسخه 5G قرار نیست به زودى رونمایى و روانه بازار شود. رونمایى از این محصول ممکن است به بهار آینده، در کنار مدل هاى ارزان قیمت تر سرى پیکسل 4a موکول شود. گوگل با عرضه این محصول مى تواند با محصولات 5G اپل نیز رقابت داشته باشد.

همانطور که اشاره کردیم، بسیارى از ویژگى هاى این گوشى ها طى هفته ها و ماه هاى گذشته لو رفته اند. اکنون اطلاعاتى از جمله رنگ بندى این گوشى، نمونه عکس هاى دوربین و شایعه صفحه نمایش 90 هرتزى این گوشى در دست است. گوگل همچنین وجود دوربین دوگانه در این گوشى و استفاده آن از سیستم سولى براى تشخیص حرکات دست را تایید کرده است.

گوگل علاوه بر این محصول، قرار است از محصولات کاربردى دیگرى نیز رونمایى کند. از جمله این محصولات مى توان به گوگل هوم مینى (که احتمالا با نام Nest Mini عرضه خواهد شد)، روتر واى فاى جدید و لپ تاپ جدید پیکسل بوک اشاره کرد. همچنین به نظر مى رسد گوگل تولید تبلت را متوقف کرده باشد، بنابراین نباید منتظر چنین دستگاهی باشیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .