آیفون های 2022 به مودم 5G انحصاری اپل مجهز می شوند

رسانه کلیک – اپل در حال توسعه مودم 5G است. گزارشی جدید به استفاده از این مودم در آیفون های 2022 اشاره می کند.

در اوایل سال جاری میلادی شرکت اپل بخش مودم اینتل را خریداری کرد. این خرید در راستای تولید یکی دیگر از سخت افزارهای موردنیاز اپل صورت گرفت. این شرکت به دنبال تولید مودم 5G انحصاری خود است تا دیگر برای این قطعه نیازمند تولیدکننده دیگری نباشد. اپل هنوز در اول راه قرار دارد و مودم 5G آن تا قبل از سال 2022 درون گوشی های هوشمند آن مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

شرکت کوالکام وظیفه تامین مودم های موردنیاز اپل را بر عهده دارد. سال آینده آیفون های اپل به مودم 5G مجهز می شوند. کوالکام و اپل در سال های گذشته با یکدیگر مشکل حقوقی داشتند؛ با این حال توانستند به توافق برسند و کوالکام بار دیگر وظیفه تامین قطعات موردنیاز محصولات اپل را بر عهده گرفت. با وجود این توافق، اطلاعات جدید به حضور مودم 5G اپل در آیفون 2022 اشاره می کند.

آیفون های 2022 مودم 5G اپل

اپل پس از تولید مودم 5G، باید آن را مورد بررسی های گوناگون قرار دهید تا از عملکرد آن مطمئن شود. با توجه به این موضوع، سال 2022 برای استفاده از آن ها می تواند مناسب باشد. اپل به دنبال ادغام مودم 5G در چیپست خود است تا مصرف انرژی آن را کاهش دهد. با وجود این هدف، گزارش Fast Company به تولید مجزا مودم 5G و چیپست در سال 2022 اشاره می کند، البته این دو قطعه در سال 2023 ادغام می شوند.

سامسونگ در ماه اوت سال جاری میلادی از چیپست اگزینوس 980 رونمایی کرد که دارای مودم 5G ادغام شده است. چیپست کایرین 990 هواوی نیز دارای ویژگی مشابه است. این پردازنده قدرت گوشی های هواوی میت 30 5G و میت 30 پرو 5G را تامین می کند و عملکرد بالایی از خود نشان می دهد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .