گوگل پلی در لیست مسدودسازی است!

رسانه کلیک – در حالی که تب و تاب و حواشی مسدودسازی سایت‌های دانلود فیلم و سریال هنوز سر خط اخبار است؛ خبری جدید مبنی بر مسدودسازی گوگل پلی به گوش می‌رسد.

طبق نامه‌ای که به تاریخ 17 مهر 98  نوشته شده و ظاهرا منتسب به جواد جاویدنیا، دبیر کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه است از ارایه دهندگان خدمات دسترسی خواسته شده گوگل پلی در حداقل زمان ممکن به لیست بلند بالای مسدودی ها بپیوندد.

در این نامه نوشته شده: «احتراما در اجرای ماده 749 قانون مجازات اسلامی بخش تعزیرات (جرایم یارانه‌ای) و به استناد مصوبه شصت و ششمین جلسه کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه و دستورات فضایی صادره مقتضی است در حداقل زمان ممکن نسبت به مسدودسازی فروشگاه گوگل پلی در پهنای باند اینترنت ارایه شده از سوی آن شرکت اقدام و نتیجه را به این دادستانی اعلام فرمایید.»

اینکه این نامه تا چه حد درست و منتسب به جواد جاویدنیاست، جای بسی سوال دارد اما تا این لحظه در این خصوص تکذیبی منتشر نشده است. در نهایت باید گفت هیچ بعید نیست به زودی زود گوگل پلی به جمع سایت های مسدود شده بپیوندد.

2 نظرات
  1. مازیار می گوید

    با دم شیر بازی کردن

  2. Omid می گوید

    با سلام! ایندفعه دیگه داره حالم از کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بهم میخوره!! بیکار موندن دارن همچیو فیلتر و مسدود میکنن! من تمام بازی و برنامه هامو از گوگل پلی دانلود میکردم، الآن چیکار کنم؟!؟!؟!؟!☹
    در ضمن کافه بازار و مایکت و اینجور چیزارو هم ندارم و نخواهم زد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .