آموزش اینستاگرام

آیکون های جدید مایکروسافت در ویندوز 10 ایکس لو رفت

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – ویندوز 10 ایکس به آیکون های جدید مجهز می شود. ظاهرا این آیکون ها مربوط به برنامه های کاربردی همچون Maps ،Alarms و People  هستند.

شرکت مایکروسافت در سال گذشته و پس از گذشت پنج سال، آیکون مجموعه آفیس خود را بروزرسانی کرد. از آن زمان تاکنون، این کمپانی در حال تغییر مجموعه آیکون های خود برای برنامه های متعدد بوده که از جمله آن ها می توان به فایل اکسپلورر (File Explorer) و گروو موزیک (Groove Music) اشاره کرد. نمادهای تصویری مختلف ویژوال استودیو نیز تغییر یافته و حالا نوبت به برنامه های Maps ،Alarms و People رسیده است.

شرکت مایکروسافت در رویداد سالانه محصولات سرفیس، از سیستم عامل جدیدی به نام ویندوز 10 ایکس رونمایی کرد. همانطور که می دانید، ویندوز 10 ایکس یک سیستم عامل سبک بوده که مخصوص دستگاه های  با نمایشگر دوگانه و همچنین گوشی های هوشمند انعطاف پذیر تولید و بهینه سازی شده است. آیکون های جدید مایکروسافت در این ویندوز، ظاهر تازه ای به سه اپلیکیشن پرکاربرد Maps ،Alarms و People بخشیده اند. برخلاف نسخه های تک رنگی قبلی، آیکون های جدید دارای رنگ آمیزی طیفی هستند که همخوانی بیشتری با سیستم فلوئنت دیزاین مایکروسافت دارند. جالب اینکه آیکون برنامه People به طرز عجیبی شبیه به لوگوی MySpace قدیمی است.

باید خاطر نشان کرد که اخبار و اطلاعات لو رفته از آیکون های جدید مایکروسافت، هنوز به طور قطعی تایید نشده اند. مایکروسافت در اواخر سال 2020 تبلت دو نمایشگری جدید خود به نام سرفیس Neo را عرضه خواهد کرد که مجهز به سیستم عامل ویندوز 10 ایکس است (سرفیس Neo مایکروسافت با نمایشگر دوگانه معرفی شد). تنها در آن هنگام می توان از صحت اطلاعات لو رفته درباره آیکون های جدید مایکروسافت مطلع شد.

البته آیکون های جدید ممکن است در ویندوز 10 معمولی و همینطور سرفیس دو نیز بروزرسانی شوند. هرچند که دستگاه دوم از سیستم عامل اندروید بهره می گیرد و احتمال اعمال تغییر آیکون ها در آن پایین است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.