حجم بازی Call of Duty: Modern Warfare روی پلی استیشن 4 مشخص شد

رسانه کلیک – بر اساس گزارش اخیر منتشر شده در فروشگاه پلی استیشن، به نظر می رسد حجم بازی Call of Duty: Modern Warfare در زمان انتشار چیزی در حدود 61 گیگابایت خواهد بود.

چند روزی است که حجم بازی ها به یکی از داغ ترین بحث های بازیکنان تبدیل شده و تعیین حجم نسخه پی سی بازی های بزرگی از جمله رد دد ردمپشن 2 و کال اف دیوتی مدرن وارفر شماری از گیمرها به خصوص کاربران کنسول ها را حسابی نگران کرده است. در همین رابطه، چند روز پیش بود که استودیوی «اینفینیتی وارد» فضای مورد نیاز برای نصب Call of Duty: Modern Warfare روی رایانه شخصی را برابر با 175 گیگابایت اعلام کرد که این موضوع به سرعت مورد انتقاد کاربران قرار گرفت.

هرچند، در پی اعلام این خبر سازندگان به شفاف سازی حجم این بازی پرداختند و مشخص شد که این عنوان در زمان انتشار حجمی برابر با 175 گیگابایت ندارد و حجم توصیه شده شامل نسخه اصلی به همراه تمامی بسته های الحاقی و به‌روزرسانی های احتمالی بازی می شود (واکنش سازندگان به حافظه مورد نیاز Call of Duty: Modern Warfare). با این حال، دغدغه دارندگان کنسول ها در رابطه با حجم این اثر خاتمه نیافته و به خصوص کاربران پلی استیشن 4 شدیدا از فضای مورد نیاز بازی روی پلتفرم خود نگران هستند، چرا که نسخه PS4 بازی دارای یک سری محتویات انحصاری نیز است.

در همین راستا، ساعاتی پیش شرکت سرگرمی تعاملی سونی در صفحه رسمی بازی Call of Duty: Modern Warfare در فروشگاه پلی استیشن رسما اعلام کرد که حجم نسخه پلی استیشن 4 بازی نزدیک به 60.86 گیگابایت خواهد بود. البته، باید در نظر داشت که این حجم صرفا برای فایل دانلودی یا نسخه اصلی بازی است و به‌روزرسانی ها و بسته های الحاقی آینده این عنوان را در برنمی گیرد.

با عنایت به نسخه های قبلی سری کال اف دیوتی، انتظار می رود که حجم بازی Call of Duty: Modern Warfare پس از دریافت تمامی آپدیت ها و بسته های گسترده، نهایتا به مرز 100 گیگابایت می رسد. حجمی که در مقایسه با هارد 500 گیگابایتی و حتی یک ترابایتی کنسول پلی استیشن 4 بسیار زیاد است.

در دیگر خبرهای مرتبط با COD Modern Warfare، بهتر است بدانید که استودیوی «اینفینیتی وارد» چندی پیش تمامی حرف و حدیث ها درباره لوت باکس های بازی خاتمه داد و طی پیامی خاطرنشان کرد که این عنوان دارای لوت باکس خاصی نیست و کلیه آیتم های ضروری از طریق پیشروی در گیم پلی به دست می آیند (خبری از لوت باکس ها در Call of Duty: Modern Warfare نیست).

شایان ذکر است؛ بازی مورد انتظار کال اف دیوتی مدرن وارفر در تاریخ 3 آبان (25 اکتبر) روی کنسول های ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین پلتفرم پی سی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر می شود. در این میان، بد نیست اشاره کنیم که این اولین بازی سری COD به شمار می رود که از قابلیت کراس پلی پشتیبانی می کند و کاربران پلتفرم های مختلف به راحتی قادر به تجربه بازی با یکدیگر خواهند بود.

در انتهای خبر، دیدگاه شما در رابطه با حجم بازی Call of Duty: Modern Warfare ر چیست؟ به نظر شما، آیا حجم نهایی این عنوان با احتساب تمامی بسته های الحاقی و به‌روزرسانی ها به بیش از 100 گیگابایت خواهد رسید؟ نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.