شیفر

رویداد هالووین بازی Rainbow Six Siege شروع شد

رسانه کلیک – بر اساس گفته شرکت فرانسوی یوبی سافت، رویداد هالووین بازی Rainbow Six Siege هم اکنون روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی در دسترس قرار دارد.

با وجود اینکه اثر Rainbow Six Siege در زمان انتشار خود شرایط مطلوبی نداشت و هرگز آن طور که باید و شاید انتظار هواداران پر و پا قرص خود را برآورده نکرد، اما شرکت یوبی سافت با تکیه بر پتانسیل های بسیار بالای بازی و عرضه به‌روزرسانی های متعدد، به طور مداوم محتویات جدیدی از جمله نقشه ها و اپراتورهای تازه را به صورت رایگان تقدیم تمامی بازیکنان کرده که این اقدام در نهایت باعث شده تا ریبنو سیکس سیج هم اکنون در میان محبوب ترین آثار سبک تیراندازی و تکنیکی قرار گیرد.

حمایت این شرکت فرانسوی از ریبنو سیکس سیج صرفا به سال های نخست انتشار بازی محدود نشده و در حالی که نزدیک به چهار سال از عرضه این اثر می گذرد، یوبی سافت چندی پیش به مناسبت هالووین، محتویات جدیدی با حال و هوای این جشن را راهی بازی کرده است. رویداد هالووین بازی Rainbow Six Siege که به Doktor’s Curse معروف است، از امروز به صورت کاملا رایگان در دسترس دارندگان پلتفرم های رایانه شخصی، ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 قرار گرفته و علاقه مندان تا روز پانزدهم آبان (ششم نوامبر) می توانند از تجربه محتوای این رویداد لذت ببرند.

طی این رویداد، تغییرات گوناگونی با تم هالووین در نقشه‌ Theme Park بازی به وجود آمده که ظاهرا به مقر فرماندهی شخصیت Doc تبدیل شده است. این کاراکتر بنا به یک سری آزمایش ها عقل خود را به کلی از دست داده و اپراتورهای Smoke، Kapkan، Frost، Lesion و Ela را به تسخیر خود درآورده است. اما مهمترین محتوای رویداد هالووین بازی Rainbow Six Siege مربوط به حالت چندنفره آنلاین Doktor’s Curse است که در این بخش بازیکنان در دو تیم 5 نفره (مدافع و مهاجم) به مبارزه با یکدیگر می پردازند.

البته، این مبارزه هرگز مشابه نبردهای حالت های پیشین بازی نیست، چرا که تیم مدافع هیچ سلاح گرمی ندارد و صرفا به کمک قابلیت های اصلی خود از جمله تله های Frost، Ela، Smoke و غیره باید در زمان تعیین شده زنده بمانند. در این میان، یک قابلیت منحصر به فردی نیز برای مدافعان در نظر گرفته شده که در طول هر یک راند (Round)، سه بار می توانند از دید تیم مهاجم محو شده و با سرعت بیشتری فرار کنند.

در طرف مقابل، تیم مهاجم نیز به جز یک سری از قابلیت ها و یک پتک چیز دیگری در اختیار ندارند. هر یک از اعضای تیم مهاجم می تواند یکی از سه اپراتور Jackal، Pulse و Lion را بسته به سلیقه خود انتخاب کرده و با استفاده از قابلیت این سه شخصیت و پتک خود، باید تمامی نفرات تیم مدافع را در زمان تعیین شده نابود کند. به طور کلی، چنانچه حداقل یکی از افراد تیم مدافع در طول یک راند زنده بماند، به عنوان تیم برنده انتخاب می شوند. در غیر این صورت، مهاجم های هیولا مانند برنده آن دست خواهند بود.

گفتنی است؛ شما هم اکنون می توانید بازی هیجان انگیز و پرطرفدار رینبو سیکس سیج را روی پلتفرم‌ های ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن ۴ و همچنین رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز تجربه کنید.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با رویداد هالووین بازی Rainbow Six Siege چیست؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را پس از تجربه رویداد Doktor’s Curse با ما و دیگر کاربران رسانه کلیک در میان بگذارید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.