آموزش اینستاگرام

بازی Apex Legends بیش از 70 میلیون بازیکن دارد!

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرکت الکترونیک آرتز در تازه ترین گزارش مالی خود اعلام کرد که تعداد بازیکنان Apex Legends به تازگی از مرز 70 میلیون نفر عبور کرده است.

درست زمانی که دو بازی پرطرفدار پابجی و فورتنایت نظر شماری از بازیکنان را به خود جلب کرده و تا حدودی بیش از نیمی از گیمرها مشغول تجربه این دو آثار بودند، استودیوی ریسپاون انترتینمنت با ساخت و عرضه اولین اثر بتل رویال خود به نام Apex Legends به سلطه این دو عنوان بر صنعت بازی های ویدیویی پایان داد و تجربه به مراتب هیجان انگیزتر و لذت بخش تری را برای عاشقان این سبک رقم زد. این اثر که هم اکنون نزدیک به 9 ماه از انتشارش می گذرد، موفقیت های زیادی را برای سازندگان و شرکت الکترونیک آرتز به همراه آورده و در طول این مدت، به جامعه بزرگی نیز دست یافته است.

در همین راستا، الکترونیک آرتز چندی پیش جلسه ای به منظور ارائه گزارش مالی سه ماهه اخیر خود برگزار کرد که در جریان این نشست، اطلاعات و آمار جدیدی از بازی Apex Legends به اشتراک گذاشته شد. بر اساس گفته سازندگان، به نظر می رسد جامعه کاربری این عنوان به روند رو به رشد خود ادامه داده و به مرور شاهد گسترش آن هستیم، به طوری که در حال حاضر تعداد کاربران بازی به رقم 70 میلیون نفر رسیده است. باید بدانید که این آمار صرفا به کاربران یک پلتفرم خاص محدود نشده و شامل بازیکنان هر سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی می شود.

هرچند که هم اکنون آمار و ارقام دقیقی از تعداد کل بازیکنان دو اثر فورتنایت و PUBG در دست نیست، اما بی شک بازی اپکس لجندز را می توان یکی از محبوب ترین آثار ویدیویی حال حاضر در اقصی نقاط جهان دانست که شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی ریسپاون انترتینمنت به منظور تحقق اهداف خود و ثبت رکوردهای مختلف، برای مدت طولانی به صورت کاملا رایگان از آن پشتیبانی خواهند کرد.

با وجود اینکه دستیابی به جامعه 70 میلیون نفری برای یک اثر ویدیویی، محبوبیت بالا و عملکرد عالی آن را به رخ می کشد، اما باید در نظر داشت که تعداد بازیکنان Apex Legends در ماه نخست انتشار برابر با 50 میلیون نفر بود. این بدان معنا است که نرخ رشد جامعه بازی علی رغم روند رو به رشدی، نسبت به ماه های ابتدایی عرضه بازی کاهش نسبتا شدیدی داشته که این موضوع کاملا منطقی است.

در دیگر خبرهای مرتبط با اپکس لجندز می توان به شروع فصل سوم بازی از روز سه شنبه نهم مهر امسال (یکم اکتبر) اشاره کرد که با آغاز این فصل، محتویات گوناگون و بتل پس های جدیدی راهی این اثر شده است. افزون بر این، ریسپاون انترتینمنت به تازگی رویداد ویژه ای به نام Fight or Fright برگزار کرده که محتوای آن تا روز چهاردهم آبان سال جاری (5 نوامبر) در دسترس تمامی بازیکنان قرار خواهد داشت. شایان ذکر است؛ در حال حاضر علاقه مندان می توانند بازی بتل رویال Apex Legends را به صورت رایگان روی سه پلتفرم ایکس‌ باکس وان، پلی‌ استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز تجربه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.