شکایت کاربران از عملکرد iOS 13.2 در زمینه مدیریت رم

رسانه کلیک – به استناد اخبار جدید، عملکرد iOS 13.2 هنگام ترک برنامه های مختلف حتی در گوشی های گران قیمتی از جمله آیفون 11 پرو بسیار ضعیف است. در ادامه این مطلب همراه ما باشید.

به استناد اخبار جدید، عملکرد iOS 13.2 هنگام عملکرد مولتی تسکینگ میان برنامه های مختلف بسیار ضعیف به نظر می رسد. نکته جالب آن است که این اتفاق حتی در گوشی های جدیدی همچون آیفون 11 پرو و گجتی مانند آیپد پرو نیز رخ می دهد. MacRumors شکایت تعدادی از کاربران از منابع مختلف را درباره سیستم مدیریتی ضعیف RAM گوشی ها و گجت ها جمع آوری کرده است.

به نظر می رسد سیستم عامل iOS 13.2 تمامی اپلیکیشن ها را زمان دسترسی مجدد ریلود می کند؛ حتی هنگامی که زمان زیادی از استفاده قبلی آن ها نگذشته باشد. در نتیجه، کاربر تمام آن چه در ابتدا انجام داده یا مشاهده کرده بوده را از دست می دهد که این موضوع مولتی تسکینگ کاربران را با مشکل مواجه می کند.

عملکرد iOS 13.2

یکی از کاربران آیفون 11 پرو در این زمینه ادعا کرده که برنامه یوتیوب را چند لحظه ترک کرده تا به یک پیام پاسخ دهد و زمانی که به برنامه یوتیوب برگشته، ویدیو ریلود شده و این کاربر مجبور به مشاهده مجدد آن بوده است. سایر کاربران نیز از تجارب مشابه سخن گفته اند. برخی از کاربران نیز ادعا کرده اند که سافاری نیز هیچ تبی را زمانی که آن را ترک می کنند، باز نگه نمی دارد. شکایت های زیاد دیگری نیز از طریق ردیت، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی جمع آوری شده اند.

رو‌به‌رو شدن با باگی که فرآیند مولتی تسکینگ کاربر را با مشکل مواجه کند، می تواند بسیار خسته کننده باشد، به ویژه زمانی که کاربر در حال استفاده از یکی از گران قیمت ترین گوشی های موجود در بازار است. برای مشاهده واکنش اپل نسبت به این موضوع باید منتظر بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .