شیفر

سریال The Witcher در اواسط ماه دسامبر به نمایش در می آید

رسانه کلیک – هنری کویل با انتشار تریلر سریال The Witcher در صفحه اینستاگرام خود، از پخش این مجموعه در بیستم دسامبر خبر داد.

سریال لایو اکشن The Witcher یکی از جذاب ترین محصولات نتفلیکس بوده که قرار است در ماه دسامبر پخش شود. این مجموعه جدید با هنرنمایی هنری کویل، بر اساس رمان های فانتری لهستانی به همین نام ساخته شده و در حال حاضر، طرفداران بسیاری منتظر پخش آن هستند. با توجه به تریلر منتشر شده در روز سه شنبه، این مجموعه در روز بیستم ماه سپتامبر از شبکه نتفلیکس به نمایش گذاشته می شود. هنری کویل، بازیگر نقش اصلی گرالت با پخش این تریلر در صفحه اینستاگرام خود، تنها به جمله گرگ سفید می آید اشاره کرده است.

سریال ویچر روایت شخصی به نام گرالت بوده که درآمد خود را از راه کشتن و شکار هیولاهای افسانه ای به دست می آورد. علیرغم داشتن شخصیتی درونگرا و بدبین، وی در طول سفرهای خود با اکراه به افراد نیازمند نیز کمک می کند. بازی های ویدیویی متعددی از روی رمان های The Witcher ساخته شده اند. اما طبق گفته های لورا هیسریچ، سریال از روی کتاب اصلی ساخته شده و به وقایع پیش از بازی های سه گانه بر می گردد.

سریال the witcher

علاوه بر هنری کویل، فریا آلن (در نقش سیری) و آنیا چالوترا (در نقش ینفر) جزو بازیگران اصلی سریال به شمار می آیند. سیری، شاهزاده جوان سینترا یکی از قلمروهای پادشاهی جهان The Witcher بوده و ینفر، مادر سیری و البته یک ساحره بزرگ است. ظاهرا روابط بین گرالت، سیری و ینفر، خط داستان اصلی مجموعه را تشکیل می دهند.

نتفلیکس می گوید که از مi سال 2017 در حال تبدیل کتاب های The Witcher به مجموعه های متوالی است. لورا هیسریچ، تهیه کننده مجموعه های معروف Daredevil و Marvel’s The Defenders، نویسندگی فیلم نامه این سریال پرطرفدار را بر عهده دارد. ظاهرا فصل اول داستان های گرالت در 8 قسمت پخش خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.