شیفر

بازی Battlefield V را به صورت رایگان تجربه کنید

رسانه کلیک – شرکت الکترونیک آرتز چندی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که علاقه مندان در آخر هفته جاری می توانند به تجربه بازی Battlefield V به صورت رایگان بپردازند.

اگرچه اثر بتلفیلد 5 هرگز نتوانست موفقیتی مشابه Battlefield 1 را برای شرکت الکترونیک آرتز و استودیوی دایس رقم بزند، اما این عنوان را می توان یکی از بهترین آثار مرتبط با دوره جنگ جهانی دوم دانست. حال، چنانچه تا به امروز موفق به تجربه بازی نشده اید، خبر خوب این است که این عنوان تا روز یکشنبه 12 آبان (3 نوامبر) به صورت رایگان در دسترس تمامی بازیکنان قرار دارد که به لطف آن می توانید علاوه بر دسترسی به محتوای اصلی، بسته الحاقی Grand Operations را به همراه تمامی حالت های بخش چندنفره آنلاین تجربه کنید.

اما در صورتی که از تجربه رایگان بازی Battlefield V خسته شدید و یا به هر دلیلی تمایلی به تجربه آن ندارید، خوشبختانه گزینه دیگری هم پیش روی شماست! فارغ از بتلفیلد V، شرکت آوالانچ نیز یکی از عناوین نسبتا محبوب خود به نام Generation Zero را برای مدت محدودی به صورت رایگان تقدیم بازیکنان می کند که طبق بیانیه سازندگان، علاقه مندان تا روز دوشنبه 13 آبان (4 نوامبر) می توانند از تجربه این عنوان تیراندازی اول شخص لذت ببرند.

مطابق رویدادهای مشابه قبلی، به نظر می رسد که در صورت خرید نسخه کامل Battlefield V و یا Generation Zero، تمامی پیشرفت هایی که در طول تجربه نسخه رایگان این عناوین به دست می آورید، به صورت خودکار به نسخه خریداری شده بازی انتقال می یابد. از این رو، چندان نگران دستاوردهای خود طی این چند روز نباشید.

بازی Battlefield V

بر اساس اظهارات سازندگان، خوشبختانه از حیث محتوا هیچ‌گونه محدودیتی برای نسخه رایگان بازی ها در نظر گرفته نشده و بازیکنان به راحتی می توانند به تجربه حالت های مختلف این دو اثر از جمله بخش چندنفره آنلاین بپردازند. در طرف دیگر، معمولا با برگزاری چنین رویدادهایی، شاهد اعمال تخفیف وسوسه انگیز روی بازی هستیم که البته این موضوع در حال حاضر برای بازی بتلفیلد V صادق نیست و قیمت این عنوان طی چند روز اخیر کاهش نیافته است. با این حال، شرایط برای دیگر بازی رایگان هفته کمی متغیر بوده و هم اکنون کاربران رایانه شخصی می توانند اثر Generation Zero را با 20 درصد تخفیف از شبکه استیم خریداری کنند.

شایان ذکر است؛ بازی بتلفیلد V در روز 29 آبان (20 نوامبر 2018) روی پلتفرم های ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد. همچنین، بازی Generation Zero نیز از تاریخ 26 مهر 97 (هجدهم اکتبر 2018) توسط شرکت آوالانچ در دسترس دارندگان ایکس باکس وان، پلی استیشن 4 و پی سی قرار گرفته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.