آموزش اینستاگرام

انتشار اطلاعات جدید از دوربین گلکسی اس 11 سامسونگ

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – اطلاعات جدیدی از دوربین گلکسی اس 11 سامسونگ به اینترنت راه پیدا کرده است. گلکسی S11 به نسل دوم سنسور 108 مگاپیکسلی مجهز می شود.

در هفته های اخیر شاهد انتشار شایعات و گزارش هایی در رابطه با سامسونگ گلکسی S11 بودیم (دوربین گلکسی S11 به قابلیت تشخیص حرکت مجهز می شود). شایعات به این موضوع اشاره داشتند که این گوشی هوشمند به سنسور 108 مگاپیکسلی ISOCELL Bright HMX که با همکاری شیائومی توسعه یافته، مجهز می شود. به تازگی گزارش جدیدی در رابطه با دوربین گلکسی اس 11 سامسونگ منتشر شده که حاوی اطلاعات دقیق تری است.

بر اساس اطلاعات جدید، این دستگاه به سنسور 108 مگاپیکسلی جدیدی مجهز می شود. این سنسور در گوشی های شیائومی CC9 Pro و یا می نوت 10 مورد استفاده قرار نمی گیرد. در رابطه با تغییرات صورت گرفته در سنسور جدید، اطلاعاتی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است.

دوربین گلکسی اس 11 سامسونگ

سنسور 108 مگاپیکسلی ISOCELL از فناوری باینینگ پیکسل ها بهره می برد که 4 پیکسل را در 1 پیکسل ادغام کرده و تصاویر 27 مگاپیکسلی تولید می کند. این تصاویر جزئیات زیادی را به نمایش می گذارند.

شایعات گذشته به استفاده از رم LPDDR5 در این گوشی هوشمند اشاره کرده بودند (گلکسی S11 سامسونگ با رم LPDDR5 از راه می رسد). در حالی که شایعات اولیه به استفاده از پردازنده اگزینوس 990 در گوشی های سری گلکسی S11 اشاره کرده بودند، گزارش های جدید خبر از تامین قدرت آن توسط پردازنده اگزینوس 9830 و یا اسنپدراگون 865 خبر می دهند (گلکسی S11 سامسونگ از تراشه اگزینوس 990 استفاده نمی کند).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.