هرمن هولست مدیر جدید استودیوهای جهانی سونی خواهد بود؟

رسانه کلیک – بر اساس صحبت های اخیر جیم رایان، ظاهرا پس از جدایی ناگهانی شان لیدن از سونی، هرمن هولست ریاست استودیوهای جهانی سونی را برعهده می گیرد.

در آستانه شروع نسل بعدی کنسول ها، چندان دور از انتظار نیست که شاهد تغییر و تحول در سمت های مدیریتی دو شرکت مایکروسافت و سونی باشیم. در همین راستا، اواسط مهر ماه امسال بود که آقای شاون لیدن (Shawn Layden) پس از سی و دو سال فعالیت در سونی، سرانجام به طور غیرمنتظره از این شرکت جدا شد و از مقام مدیریت استودیوهای جهانی سونی کناره گیری کرد (مدیر استودیوهای جهانی سونی از این شرکت جدا می‌شود).

پس از ترک او، شرکت سرگرمی های تعاملی سونی صرفا از تلاش ها و فعالیت های باارزش لیدن تشکر کرد و تا به امروز هیچ شخصی را به عنوان مدیر جدید استودیوهای جهانی سونی منصوب نکرده است. با این حال، چندی پیش جیم رایان (Jim Ryan)، مدیر ارشد اجرایی شرکت سرگرمی های تعاملی سونی در تازه ترین مصاحبه خود با وب‌سایت گیم اینداستری به صراحت از تجربه و عملکرد عالی هرمن هولست (Hermen Hulst)، رئیس ارشد استودیوی گوریلا گیمز سخن گفت. بر اساس این گفتگو، به نظر می رسد که هرمن هولست به خاطر سابقه درخشان خود، گزینه احتمالی سونی برای جانشینی آقای شاون لیدن است و چه بسا در آینده او به عنوان ریاست جدید استودیوهای جهانی سونی را برعهده خواهد گرفت.

جیم رایان در این باره توضیح می دهد:

هرمن هولست یکی از موثرترین و باارزشمندترین مدیرهای صنعت بازی های ویدیویی به شمار می رود. او همواره یکی از حامی های پرشور و باتجربه تیم استودیوی خود بوده و با تکیه بر تجربه های قبلی، به خوبی می داند که برای خلق و ساخت یک اثر بی نظیر، چگونه باید اعضای تیم را مدیریت کند. از نظر من، هیچ شکی نیست که او با یک روند ثابت و برنامه ریزی شده، می تواند تیم ما را برای ارائه تجربه های عالی و سرگرم کننده، رهبری کند.

با توجه به این اظهارت، ظاهرا هرمن هولست به زودی جانشین شاون لیدن خواهد شد. در این صورت، پیش بینی می شود که یکی از دستیاران او به نام های ابنجی اسمتز (Angie Smets)، جان بارت ون بیک (Jan-Bart Van Beek) و مایکل ون در لیو (Micheal Van der Leeuw) وظیفه مدیریت استودیوی نامدار گوریلا گیمز را برعهده خواهند گرفت.

ناگفته نماند که شوهی یوشیدا (Shuhei Yoshida)، رئیس سابق استودیوهای جهانی سونی چند روز پیش این نقش حیاتی را ترک کرده و هم اکنون به عنوان رئیس بخش استودیوهای مستقل سونی منصوب شده است. این موضوع نشان می دهد که سونی به خاطر عرضه کنسول پلی استیشن 5 به دنبال استقبال بیشتر از استودیوی های کوچک و مستقل است.

با همه این ها، شرکت سرگرمی های تعاملی سونی تا به امروز رسما جانشینی برای مقام مدیر استودیوهای جهانی سونی انتخاب نکرده و هنوز به طور کامل مشخص نیست که چه شخصی این مسئولیت سنگین را متحمل خواهد شد. هرچند که هرمن هولست به خاطر فعالیت های تحسین آمیز خود، یقینا گزینه خوبی برای این سمت به شمار می رود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .