شیفر

اسکوئر انیکس مشغول ساخت یک بازی اکشن برای نسل بعدی است

رسانه کلیک – شواهد امر گویای این موضوع است که شرکت اسکوئر انیکس در حال حاضر روی ساخت یک بازی اکشن برای نسل بعدی کنسول ها کار می کند.

نسل هشتم کنسول ها تقریبا روزهای پایانی چرخه عمر خود را سپری می کند و دو شرکت مایکروسافت و سونی در تعطیلات سال 2020، کنسول های نسل بعدی خود به نام های ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن 5 را راهی بازار خواهند کرد. از این رو، بدیهی است که شماری از بازی سازان معروف دنیا از جمله یوبی سافت، الکترونیک آرتز و اسکوئر انیکس از چندی پیش فعالیت روی خلق بازی های نسل نهم را شروع کرده اند و یقینا عناوین نسبتا زیادی هم اکنون فرآیند ساخت و توسعه خود را در استودیوهای گوناگونی طی می کنند.

در این میان، به نظر می رسد که اسکوئر انیکس به تازگی کار خلق یک بازی معرفی نشده برای نسل بعدی کنسول ها را آغاز کرده و برای تکمیل کادر خود، به دنبال جذب نیروی جدیدی است. این شرکت ژاپنی به تازگی فرصت شغلی جدیدی به ثبت رسانده که در آن از علاقه مندان و افراد واجد شرایط برای ساخت یک بازی اکشن دعوت به عمل آورده است.

این شرکت در بخش توضیحات آگهی استخدام خود نوشته است:

تجربه یک بازی اشکن نسل بعدی که پا فراتر از استانداردها و پایه های بازی های اکشن امروزی می گذارد!

متاسفانه جزئیات چندان زیادی از پروژه جدید شرکت اسکوئر انیکس برای نسل بعدی کنسول ها در دست نیست. از طرفی، این شرکت هنوز بیان نکرده که بازی اکشن مورد نظر در واقع دنباله یک مجموعه قدیمی است و یا در سال های نخست عرضه ایکس باکس اسکارلت و پلی استیشن 5 میزبان IP جدیدی از این شرکت خواهیم بود. از این رو، هرچند که احتمالا در مراسم E3 2019 اطلاعات بیشتری در این زمینه ارائه شود، اما باید منتظر ماند و دید که این بازی ساز خوشنام در چه زمانی از پروژه های آتی خود پرده بر می دارد.

نکته جالب اینجاست که اسکوئر انیکس تیم توسعه دهنده بازی های نسل بعدی را First Development Division نام گذاری کرده و در تازه ترین فرصت شغلی، در پی تکمیل کادر و نیروی آن است. ناگفته نماند که این تیم مسئولیت ساخت و توسعه عناوین Kingdom Hearts III، نسخه بازسازی شده Final Fantasy 7، ریمستر Romancing SaGa و دیگر عناوین شرکت اسکوئر انیکس را نیز برعهده دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.