نمایش خودکار عناوین خاص در توییتر با استفاده از ویژگی Topics

رسانه کلیک – ویژگی Topics در این هفته عرضه می شود. این ویژگی به کاربران توییتر اجازه می دهد تا همانند دنبال کردن افراد، پست های مورد علاقه خود را نیز دنبال کنند.

توییتر اخیرا ویژگی جدیدی به نام Topics را راه اندازی کرده که امکان دنبال کردن عناوین خاص را برای کاربران فراهم می کند. ویژگی Topics در این هفته عرضه شده و طبق گفته های توییتر، در تاریخ 13 نوامبر در سطح جهانی قابل دسترس خواهد بود.

هدف اصلی افراد در پیوستن به شبکه اجتماعی توییتر، دنبال کردن مطالبی است که از خواندن آن ها لذت می برند. صرف نظر از علایق شخصی، توییت های خوب و مرتبط بی شماری در این شبکه یافت می شوند، اما در کجا می توان آن ها را جستجو کرد؟ ویژگی Topics پاسخ قطعی برای این پرسش است. کاربران با استفاده از این ویژگی جدید می توانند بیش از 300 عنوان دلخواه را از بین عناوین مختلف مثل ورزش، بازی و سرگرمی دنبال کنند. توییتر تضمین کرده که توییت های Topics در صفحه افراد، از سوی حساب های کاربری معتبر ارسال می شوند.

ایده دنبال کردن عناوین علاوه بر دنبال کردن افراد، به روزهای اولیه این کمپانی باز می گردد. با این حال تحقق بخشیدن به آن، بیشتر از همه به گذشت زمان، پیشرفت ابزارهای یادگیری ماشین و استخدام تیم ویراستار انسانی نیازمند است.

با این حال، یکی از عناوین غیر ممکن جهت دنبال کردن، سیاست است. توییتر هفته پیش اعلام کرد که فروش تبلیغات حول نامزدهای سیاسی، دفتری و انتخاباتی متوقف می شود. بنابراین دیگر خبری از تبلیغات و آگهی های مختلف درباره بحران های اقلیمی یا مهاجرت در توییتر نیست. جک دورسی، مدیرعامل توییتر اظهار داشته که ارسال و دریافت هر گونه پیام سیاسی، تنها از طریق دنبال کردن حساب های کاربری مربوطه یا به اشتراک گذاری توییت امکان پذیر است.

به نظر می رسد که توییتر در سال جاری بیشتر روی معرفی ویژگی های جدید با هدف ساده سازی فرایند جستجو توسط کاربران و کنترل تجارب آن ها در شبکه اجتماعی تمرکز کرده است. این سرویس اجتماعی در ماه سپتامبر به کاربران خود در ایالات متحده آمریکا و ژاپن اجازه داد تا به عنوان بخشی از یک آزمایش برای افزایش مکالمات مثبت، پاسخ پست های خود را پنهان کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .