آموزش اینستاگرام

اولین بتل پس Call of Duty: Modern Warfare در ماه دسامبر عرضه می‌شود

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – شرکت اکتیویژن در جریان جلسه ارائه گزارش مالی اخیر خود رسما اعلام کرد که اولین بتل پس Call of Duty: Modern Warfare در ماه دسامبر در دسترس بازیکنان قرار می گیرد.

چیزی در حدود دو هفته از انتشار یکی از بزرگ ترین بازی های سال جاری یعنی Call of Duty: Modern Warfare می گذرد و بر اساس گزارش ها، این عنوان تا به امروز بالغ بر نیم میلیارد دلار برای شرکت اکتیویژن درآمد داشته است. این رقم در حالی که قابل توجه و تحسین آمیز است، مسلما  سازندگان به چنین مبالغی اکتفا نمی کنند و بازی مشابه نسخه های پیشین، به مرور درآمدهای فوق العاده زیادی را برای اکتیویژن رقم خواهد زد.

خوشبختانه تمامی محتویات گسترش دهنده و بسته های الحاقی کال اف دیوتی مدرن وارفر به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار می گیرد و شرکت اکتیویژن به ازای انتشار نقشه ها و آیتم های جدید، هزینه اضافی‌ از سوی کاربران خود دریافت نمی کند. در این میان، سازندگان یک سری محتوای اضافه تحت عنوان بتل پس پرمیوم که صرفا به آیتم های تزئینی محدود می شود را برای علاقه مندان در نظر گرفته تا بخشی از درآمد کلی بازی به فروش این بسته ها اختصاص یابد.

با این وجود، تا به امروز اطلاعات چندانی از بتل پس Call of Duty: Modern Warfare در دست نبود و بازیکنان از زمان انتشار آن بی خبر بودند. در همین راستا، این شرکت چندی پیش در جلسه ارائه گزارش سه ماهه سوم سال مالی 2019 – 2020، ضمن انتشار آمار و ارقام های تازه، خاطرنشان کرد که اولین بتل این عنوان برای عرضه در ماه دسامبر (آبان و یا آذر) برنامه ریزی شده است. از این رو، در حالی که این بسته گسترش دهنده هنوز تاریخ انتشار دقیقی ندارد، اما ظاهرا زمان چندان زیادی با عرضه آن فاصله نداریم و به زودی محتوای تازه ای به بازی اضافه خواهد شد.

استودیوی «اینفینیتی وارد» تاکنون جزئیاتی در خصوص اولین بتل پس Call of Duty: Modern Warfare ارائه نکرده و محتوای آن در هاله ای از ابهام قرار دارد. البته، نگران تعادل در گیم پلی بازی نباشید، چرا که اکتیویژن بارها و بارها ادعا کرده که دستیابی به سلاح صرفا از طریق تجربه بازی ممکن است و هیچ کدام یک از چنین آیتم هایی از طریق پول واقعی قابل خریداری نیستند.

در دیگر خبرهای مرتبط با Call of Duty: Modern Warfare، چندی پیش فهرستی از اسامی نقشه های جدید و آتی بازی منتشر شد که بر اساس آن، به نظر می رسد این عنوان در مجموع 38 نقشه تازه دریافت می کند. جالب اینجاست که این نقشه ها مختص یک حالت خاص نیست و سازندگان به مرور محیط های جدیدی را به بخش های مختلف از جمله حالت Gunfight و حالت 6 دربرابر 6 و 10 دربرابر 10 اضافه می کنند (بازی Call of Duty: Modern Warfare میزبان 38 نقشه جدید می‌شود).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.