نسخه پی سی Death Stranding را هم‌اکنون پیش خرید کنید

رسانه کلیک – در حال حاضر علاقه مندان می توانند نسخه پی سی Death Stranding را با قیمت 59.99 دلار از طریق دو شبکه استیم و اپیک گیمز پیش خرید کنند.

چند هفته پیش بود که استودیوی کوجیما پروداکشنز طی پیامی رسما اعلام کرد که عنوان دث استرندینگ در واقع یک اثر انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 نیست و پی سی بازها نیز از تابستان سال آتی می توانند از تجربه بازی روی پلتفرم خود لذت ببرند. در ادامه مشخص شد که شرکت 505 گیمز وظیفه انتشار نسخه پی سی Death Stranding را برعهده گرفته و سونی با وجود حمایت بی وقفه از استودیوی کوجیما پروداکشنز و سرمایه گذاری های هنگفت، هیچ نقشی در عرضه بازی روی رایانه شخصی ندارد.

در حالی که این موضوع در ابتدا حاشیه های زیادی را برای هیدئو کوجیما به همراه داشت، اما این روزها حرف و حدیث های متعددی در خصوص انتشار بازی روی شبکه های استیم و یا اپیک گیمز به چشم می خورد که گویا این عنوان به طور انحصاری شبکه تازه تاسیس Epic Games عرضه خواهد شد. اتفاقی که چند ماه پیش بر سر بازی Control افتاده بود! با این حال، در پی قوت گرفتن این شایعه ها، سرانجام شرکت 505 گیمز رسما اعلام کرد که نسخه پی سی Death Stranding منحصر به یک شبکه خاص نیست و کاربران از امروز می توانند این عنوان مورد انتظار را از طریق استیم و یا اپیک گیمز پیش خرید کنند.

به نظر می رسد که شبکه استیم و یا اپیک گیمز تفاوت چندانی برای 505 گیمز ندارد و این شرکت به منظور جلوگیری از واکنش های منفی هواداران، این عنوان را در هر دو پلتفرم مذکور منتشر خواهد کرد. از این رو، هیچ محدودیتی در انتخاب پلتفرم موردنظر ندارید و بسته به علاقه خود می توانید بازی را از استیم و یا اپیک گیمز خریداری کنید. اما، ماجرا صرفا به این مورد ختم نشده و نکته مهم این است که امکان پیش خرید بازی از ساعاتی پیش فراهم شده و بازیکنان در حال حاضر می توانند نسخه استاندارد این اثر را با قیمت 59.99 دلار خریداری کنند. فراموش نکنید که با پیش خرید بازی، از یک سری هدایا و مزایای ویژه بهره مند خواهید شد.

ظاهرا عرضه دث استرندینگ در استیم و اپیک گیمز منجر به افزایش رقابت این دو شبکه خواهد شد و چه بسا در آینده این دو پلتفرم برای جذب مخاطبان بیشتر، تخفیف های وسوسه انگیز روی بازی اعمال کنند. بد نیست بدانید که امتیازات بازی Death Stranding مطابق پیش بینی شماری از بازیکنان نبود و برخی متای 83 را برای چنین اثر بزرگ هیدئو کوجیما مناسب نمی دانند.

شایان ذکر است؛ بازی Death Stranding در روز 17 آبان روی کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد. همچنین، نسخه رایانه شخصی این عنوان نیز در تاریخ نامشخصی از تابستان سال 2020 میلادی توسط شرکت 505 گیمز راهی بازار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .