آموزش اینستاگرام

تعداد لایک های اینستاگرام در ایالات متحده آمریکا مخفی می شود

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – در حال حاضر تعداد لایک های اینستاگرام به صورت آزمایشی در 7 کشور نمایش داده نمی شود. از چند روز دیگر ایالات متحده آمریکا به این جمع اضافه می شود.

در ماه های گذشته اینستاگرام به صورت آزمایشی تعداد لایک پست ها را در چند کشور در سراسر جهان مخفی کرده است؛ با این حال تا به امروز چنین ویژگی به ایالات متحده آمریکا راه پیدا نکرده است (اجرای طرح آزمایشی پنهان کردن تعداد لایک های اینستاگرام). به تازگی مدیر این شبکه اجتماعی، Adam Mosseri در مصاحبه با Wired 25 به این موضوع اشاره کرده که از چند روز دیگر، تعداد لایک های اینستاگرام در ایالات متحده آمریکا مخفی می شوند. لازم به ذکر است؛ این طرح در تمام آمریکا اجرایی نخواهد شد.

با اجرای این طرح آزمایشی، کاربران قادر به مشاهده تعداد لایک پست های خود خواهند بود؛ با این حال دیگران قادر به چنین کاری نیستند. این اقدام در راستای کاهش فشارها روی این شبکه اجتماعی صورت می گیرد و همچنین نحوه تاثیر آن روی احساس کاربران و نحوه ارتباط برقرار کردن با آن، مورد بررسی قرار می گیرد.

مخفی شدن تعداد لایک پست های اینستاگرام

در گذشته اینستاگرام برای این اقدام خود اعلام کرده بود:

ما می خواهیم دوستان شما به جای تعداد لایک ها، روی تصاویر و ویدیوهایی که به اشتراک می گذارید، تمرکز کنند. شما می توانید تعداد لایک های پست خود را مشاهده کنید؛ با این حال چنین موضوعی برای دوستان شما صادق نیست.

در حال حاضر این شبکه اجتماعی در رابطه با عرضه این ویژگی برای تمام کاربران در سراسر جهان اطلاعاتی منتشر نکرده است. در حالی که حذف تعداد لایک های اینستاگرام می تواند تا حدودی فشار روی کاربران راه کاهش دهد؛ با این حال افراد برای رقابت بیشتر روی تعداد فالوورها تمرکز خواهند کرد (رکورددار بیشترین فالوور اینستاگرام در جهان کیست؟). به تازگی این شبکه اجتماعی تب Following را حذف کرده است؛ بنابراین امکان رصد فعالیت دوستان، دیگر امکان پذیر نیست (تب Following اینستاگرام تا چند روز دیگر حذف می شود).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.