شیفر

سری جدید فیلم های Fallen و ساخت اسپین آف های احتمالی

رسانه کلیک – با توجه به موفقیت مجموعه فیلم های Fallen در باکس آفیس، سه گانه جدیدی از این مجموعه در دست تولید است. همچنین احتمال تولید اسپین آف های تلویزیونی متعدد در نقاط مختلف جهان وجود دارد.

سه گانه دیگری برای مجموعه Fallen در حال ساخت است. بازیگرانی همچون جرالد باتلر و آرون اکهارت در فیلم های Fallen هنرنمایی می کنند. این مجموعه که با فیلم Olympus Has Fallen در سال 2013 آغاز شد، میزبان هنرنمایی مورگان فریمن در نقش سخنگوی مجلس است. صرف نظر از انتقادهای مثبت و منفی، فیلم های Fallen به موفقیت خاصی در باکس آفیس دست یافته اند.

در جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم های Fallen به نام Angel Has Fallen، مایک بنینگ (باتلر) به جرم تلاش برای قتل رئیس جمهور آمریکا متهم می شود. بنینگ در حین فرار از دست ماموران خودی و همینطور ماموران FBI، باید نام خود را پاک کرده و تهدید اصلی علیه ایر فورس وان را متوقف سازد. البته این فیلم چندان مورد استقبال قرار نگرفت، چون علیرغم داشتن لحظات مهیج، سیر داستانی یکنواختی داشته است. با این حال بازتاب آن در باکس آفیس، حقیقت دیگری را نشان می دهد. این قسمت از مجموعه Fallen توانسته به فروش بیش از 500 میلیون دلار دست پیدا کند. الن سیگل یکی از تولید کننده های اصلی خبر داده است که به دلیل موفقیت حاصل شده، احتمال ساخت اسپین آف های این مجموعه نیز وجود دارد.

فیلم های Fallen

طبق گزارش Deadline، ساخت قسمت های چهارم، پنجم و شش این سری اکشن هیجانی نیز در برنامه های آینده لحاظ شده است. پس می توان منتظر سه گانه جدیدی بود. سیگل همچنین گفته که ملاحظاتی برای آزمایش این مجموعه در اسپین آف های تلویوزیون بین المللی مطرح شده است. آسپین آف ها با هنرنمایی بازیگران محلی و حتی به زبان محلی ساخته می شوند، اما مرتبط با فیلم های آینده هستند. به عنوان مثال اگر اسپین آفی در هندوستان تولید شود، آنگاه هنرپیشه این نمایش ممکن است در فیلم Fallen نیز حضور داشته باشد.

به هر صورت باید خاظر نشان کرد که موفقیت Fallen در باکس آفیس، مدیون بازارهای بین المللی است. قسمت دوم این مجموعه به نام London Has Fallen گواهی بر این واقعیت به شمار می آید. این فیلم توانست در بازار داخلی به فروش 62 میلیون دلار و در بازارهای خارجی به 143 میلیون دلار دست پیدا کند. درآمد حاصل از دو قسمت دیگر از فیلم های Fallen نیز به همین صورت بوده و می توان گفت که طرفداران این مجموعه، بیشتر در سطح بین المللی بوده اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.