آموزش اینستاگرام

گوشی وان پلاس 8 در دنیای واقعی مشاهده شد

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – اخیرا تصاویر تازه ای از نمونه اولیه گوشی وان پلاس 8 به فضای مجازی راه یافته که این اسمارت فون جدید را در دنیای واقعی به تصویر می کشند. 

وان پلاس جزو آن دسته از کمپانی هایی است که در سال های اخیر به موفقیت های بسیاری دست پیدا کرده است. همانطور که می دانید، این شرکت هر شش ماه یک بار از اسمارت فون های جدید خود رونمایی می کند و در سال جاری نیز چهار پرچمدار قدرتمند را به دنیا معرفی کرد. بنابراین انتشار عکس های متعدد از وان پلاس 8 یا 8 پرو در دنیای واقعی چندان تعجب آور نیست. این تصاویر نشان می دهند که گوشی جدید تفاوت قابل ملاحظه ای با مدل های قبلی دارد.

نمونه اولیه گوشی وان پلاس 8 از طراحی پانچ هول بهره می برد

حتما می دانید که دوربین سلفی وان پلاس 7T در بریدگی بالای صفحه قرار گرفته، در صورتی که نسخه پرو این محصول به دوربین پاپ-آپ مجهز شده است. اما با توجه به تصاویر می توان گفت که وان پلاس 8 از حفره درون نمایشگر برای دوربین سلفی بهره می برد. موضوع بحث برانگیز دیگر طراحی پنل پشتی است که بسیار متفاوت با مدل 7T به نظر می رسد.

گوشی وان پلاس 8

اگر به خطر داشته باشید، وان پلاس 7T نخستین گوشی وان پلاس بود که به ماژول دوربین دایره ای شکل مجهز شد. انتظار می رود وان پلاس این طراحی را برای نسل بعدی محصولات خود نیز به کار گیرد. با این حال می دانیم که مدل پرو از این سبک طراحی پیروی نمی کند.

تصویر بالا، نمایی از پنل پشتی گوشی را به تصویر می کشد. اگر به نحوه چیدمان فلش و دوربین ها دقت کنید، متوجه می شوید که عکس های لو رفته جدید مسلما مربوط به سری وان پلاس 8 است. با این حال هنوز دقیقا معلوم نیست که آیا این تصاویر به نسخه معمولی تعلق دارند یا نسخه پرو (وان پلاس 8 پرو به نمایشگر 120 هرتزی مجهز می شود).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.