شیفر

پتنت جدید شیائومی به دوربین پنج‌گانه پاپ آپ اشاره می کند

رسانه کلیک – شیائومی هنوز هیچ محصول انعطاف پذیری را روانه بازار نکرده، اما پتنت جدید شیائومی یک گوشی تاشوی مجهز به دوربین پنج‌گانه پاپ آپ را به نمایش می گذارد.

شرکت شیائومی تاکنون ویژگی های خلاقانه بسیاری را به بازار گوشی های هوشمند معرفی کرده است. گوشی های جدید این کمپانی به نام های می CC9 پرو و می نوت 10 در هفته پیش با دوربین پنج‌گانه عرضه شدند. این دستگاه ها با در نظر گرفتن دوربین سلفی، به طور کلی از شش سنسور عکسبرداری برخوردار هستند. حال فرض کنید که پنج دوربین پشتی، به عنوان دوربین سلفی عمل کنند. این ابتکار فوق العاده، در پتنت جدید شرکت شیائومی به تصویر کشیده شده است.

شیائومی در تاریخ هشتم نوامبر، پتنت جدیدی را در دفتر CNIPA به نام خود ثبت کرده است. در گزارش این پتنت، یک گوشی انعطاف پذیر به نمایش گذاشته شده که به دوربین پنج‌گانه پاپ آپ مجهز شده است. نمایشگر این گوشی به سمت بیرون تا می شود و سیستم دوربین بسته به نحوه قرار گرفتن آن در دست، می تواند به صورت دوربین سلفی یا اصلی عمل کند.

در حالت معمولی گوشی، دوربین ها در سمت چپ قرار می گیرند که ضخامت بیشتری داشته و جایگاه باتری و اجزای دیگر دستگاه است. ظاهرا انعطاف پذیری این گوشی هوشمند، تنها در امتداد یک لولا صورت می گیرد.

پتنت جدید شیائومی دوربین پنج‌گانه پاپ آپ

همانطور که بارها گفته شده است، ثبت یک پتنت به معنی تحقق یافتن آن در واقعیت نیست، بلکه تنها ابتکار طراح را نشان داده و از آن حفاظت می کند. به هر حال هر پتنت نشان دهنده این واقعیت است که شرکت های سازنده اصلی به طور مستمر در فکر بهبود گوشی های هوشمند و ارایه ویژگی های جذاب برای کاربران خود هستند.

با اینکه تاکنون ویدیوهای متعددی از نمونه های آزمایشی دستگاه های انعطاف پذیر شیائومی منتشر شده اند، اما این شرکت چینی فاصله زیادی تا معرفی گوشی انحصاری خود دارد. شیائومی در ماه سپتامبر از گوشی می میکس آلفا با نمایشگر انعطاف پذیر رونمایی کرد. ظاهرا این گوشی قرار است در آینده به طور محدود ساخته و فروخته شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.