کانکت؛ شبکه ارتباطی جدید میان کاربران ایوند

رسانه کلیک – صبح امروز ایوند طی یک نشست خبری از جدیدترین قابلیت خود رونمایی کرد. هم‌اکنون کاربران ایوند می‌توانند پس از ثبت‌نام در یک رویداد، افراد دیگری که در آن رویداد ثبت‌نام کرده‌اند را ببینند و با آنها ارتباط برقرار کنند.

 این قابلیت در حال حاضر در اپلیکیشن نسخه اندروید ایوند وجود دارد و تنها افرادی مجاز به رویت دیگران هستند که در همان رویداد ثبت‌نام کرده باشند.

حمیدرضا احمدی، بنیانگذار و مدیرعامل ایوند درباره علت رونمایی از چنین قابلیتی گفت: «ایده اولیه ایوند از دل رویدادها و مراسم‌هایی که در آنها شرکت می‌کردم، آمد و همیشه بر این باور بودم نتورک افرادی که با آنها آشنا می‌شوم و می‌شناسم بسیار ارزشمند است. همه نتورکی از آدم‌های متخصص اطراف‌مان داریم و سعی می‌کنیم که نهایت استفاده را از آن ببریم. ولی مسئله اینجاست که نتورک اکثر ما محدود به دبیرستان و دانشگاهی است که در آن درس خواندیم و نهایتا شرکتی که در آن کار می‌کنیم.»

احمدی ادامه می‌دهد: «با همین ذهنیت بود که در سال پنجم فعالیت ایوند و کمک به برگزاری بیش از 100 هزار رویداد، به این نتیجه رسیدیم قابلیتی به کاربران‌مان ارایه دهیم که غیر از خود رویداد از افرادی که در آن شرکت می‌کنند هم بهره‌مند شوند و شبکه‌ای از آدم‌ها را بشناسند. مدیرعامل ایوند اضافه می‌کند که چنین ویژگی در رویدادهای مطرح بین‌المللی چند سالی است که وجود دارد.»

 او ادامه می‌دهد: «شاید در هر رویدادی، شرکت‌کنندگان آن بتوانند از طریق هشتگ‌های توییتری با یکدیگر تعامل داشته باشند و پیغام‌هایی در فضای مجازی با یکدیگر رد و بدل کنند، اما در کانکت قصد داریم تا شرکت‌کنندگان بتوانند عملا با یکدیگر نتورکینگ کنند و همدیگر را پیدا کنند. در واقع بخش کانکت می‌تواند جایی برای آشنایی قوی‌تر و حضوری باشد.»

او در پاسخ به خبرنگار کلیک مبنی بر اینکه آیا با راه‌اندازی چنین قابلیتی احتمال این وجود دارد به سرنوشت فیلتر یک دفعه ای رایچت دچار شوند، می‌گوید: «واقعیت این است هنوز هم دلیل فیلتر رایچت در هاله ای از ابهام است. کانکت بیشتر شبیه لینکدین و برای تعامل است و امیدورایم به بهترین شکل مسیرش را ادامه داده و مورد استفبال قرار گیرد.»

ایوند طی 4 سال موفق به فروش بیش از یک میلیون بلیت به ارزش مجموعا 20 میلیارد تومان شده است و بیش از 10 هزار برگزارکننده رویداد از خدمات آن استفاده کرده‌اند.

ایوند چیست؟

ایوند یک سامانه‌ آنلاین برای تمام افرادی است که در حوزه‌ برگزاری رویداد فعالیت دارند یا می‌خواهند به راحتی رویدادهای مورد علاقه‌شان را پیدا کرده و در آن‌ها شرکت کنند.

برگزارکنندگان رویداد توسط «ایوند» می‌توانند به آسانی تمامی بخش‌های مراسم خود از جمله ثبت‌نام، فروش بلیت، مدیریت مالی، صدور تیکت و غیره را مدیریت کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .