شیفر

رندرهای آیفون 12 منتشر شد؛ تغییرات بزرگ در طراحی

رسانه کلیک – رندرهای آیفون 12 به اینترنت راه پیدا کرد. بر اساس این رندرها، اندازه برش نمایشگر این دستگاه کاهش پیدا می کند و همچنین به دوربین اصلی چهارگانه مجهز می شود.

اپل در سال های اخیر تغییرات زیادی در طراحی محصولات خود ایجاد نکرده است، البته آیفون X با زبان طراحی جدید وارد بازار شد. حال بر اساس شایعات و گزارش های اخیر، گوشی های سری آیفون 12 با طراحی جدید از راه می رسند. این محصولات از طراحی مشابه با آیفون 4 و آیفون 5 بهره می برند که البته مانند محصولات اخیر این برند، دارای برش نمایشگر خواهند بود.

به تازگی رندرهای آیفون 12 به اینترنت راه پیدا کرده که طراحی آن را به نمایش می گذارد. بر اساس این رندرها، ابعاد بریدگی نمایشگر این گوشی هوشمند کاهش پیدا می کند. در این بخش مانند گوشی های سری آیفون 11 اپل شاهد قرارگیری سیستم فیس آیدی خواهیم بود. انتظار می رود عملکرد این سیستم سال آینده با بهبود همراه شود.

روی پنل پشتی این گوشی هوشمند شاهد قرارگیری دوربین اصلی چهارگانه هستیم. اپل در سال های اخیر سرمایه گذاری زیادی روی فناوری واقعیت افزوده انجام داده، بنابراین استفاده از سنسور ToF در پرچمداران آینده آن منطقی به نظر می رسد. سنسور ToF با استفاده از مادون قرمز می تواند عمق را با دقت بالایی اندازه گیری کند. گزارشی جدید به عرضه هدست واقعیت افزوده این شرکت در سال 2022 اشاره می کند (هدست واقعیت افزوده اپل احتمالا سال 2022 از راه می رسد). 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.