شیفر

فصل سوم سریال تایتان ها در پاییز 2020 روی آنتن می رود

رسانه کلیک – سریال تایتان ها یکی از مجموعه های دیدنی و پرطرفدار DC Universe است که فصل سوم آن در پاییز سال 2020 منتشر می شود.

اینطور که به نظر می رسد، DC Universe ساخت فصل سوم سریال پرطرفدار تایتان ها را آغاز کرده است. بنابراین علاقه مندان قادر خواهند بود تا در سال آینده میلادی این مجموعه دیدنی و جذاب را از طریق سرویس اختصاصی کمپانی دی سی تماشا کنند.

DC Universe بلافاصله پس از پخش فصل اول سریال Titans در اکتبر 2018، فصل دوم این سریال هیجان انگیز و ابر قهرمانی را نیز پخش کرد. البته DC پیش از انتشار فصل اول تایتان ها، بینندگان را از ساخت فصل دوم سریال آگاه کرده بود. ناگفته نماند که اسپین آف این مجموعه یعنی Doom Patrol نیز از فوریه 2019 به نمایش در آمده و دنیای پس از تایتان ها را روایت می کند.

سریال Titans داستان چند نوجوان را به تصویر می کشد که همگی دارای قابلیت های ویژه و فرا انسانی هستند؛ شخصیت های نام آشنای دنیای دی سی که با ماجراهای جذاب خود بینندگان را بر سر شوق می آورند. از جمله این شخصیت ها می توان به دیک گریسون، استار فایر، بیست بوی و ریون اشاره کرد. البته سایر کاراکترهای دی سی همچون هاوک، داو و واندر گرل نیز در این سریال حضور دارند. در فصل دوم نیز شاهد حضور سوپر بوی، آکوالد و دث استروک هستیم.

فصل سوم سریال تایتان ها

حال شرکت دی سی کامیکس، از ساخت سریال تایتان ها فصل 3 خبر داده است. بدین ترتیب علاقه مندان قادر خواهند بود تا ماجراهای این شخصیت های بی نظیر را حداقل در یک فصل دیگر نیز دنبال کنند. البته اسامی شخصیت های قهرمانی و ضد قهرمانی جدید هنوز مشخص نشده است.

همانطور که در تصویر فوق ملاحظه می کنید، DC Universe در صفحه توییتر خود رسما ساخت فصل سوم سریال تایتان ها را تایید کرده است. این مجموعه در پاییز سال 2020 به نمایش در می آید.  

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.