شیفر

دومین بتای iOS 13.3 مخصوص توسعه دهندگان عرضه شد

رسانه کلیک – اپل دومین بتای iOS 13.3 به همراه دومین نسخه بتای tvOS 13.3 و watchOS 6.1.1 را عرضه کرد. قابلیت های جدیدی به نسخه جدید اضافه شده که در ادامه به آن ها می پردازیم.

شرکت اپل دومین نسخه بتای iOS 13.3 را برای توسعه دهنگان عرضه کرد. همانطور که به یاد دارید، اولین نسخه آزمایشی این سیستم عامل در هفته پیش منتشر شد. علاوه بر بتای iOS 13.3، دومین نسخه بتای tvOS 13.3 و همینطور سیستم عامل watchOS 6.1.1 در حال حاضر قابل دسترس هستند.

در نسخه بتای iOS 13.3، گزینه جدیدی به تنظیمات اضافه شده که با غیر فعال سازی آن، صفحه کلید Memoji از کنار صفحه کلید emoji ناپدید می شود. قابلیت Communication Limits حالا از طریق Screen Time قابل دسترس بوده و به کاربر اجازه می دهد تا محدودیت را با توجه به مخاطبین خود تنظیم کند.

کاربرانی که قبلا در برنامه ویژه توسعه دهندگان ثبت نام کرده اند، می توانند بروزرسانی جدید را به وسیله مرکز Apple Developer Center و یا از طریق OTA دریافت کنند. البته باید خاطر نشان کرد که نسخه های بتا به دلیل ناپایداری، نباید روی دستگاه های اصلی نصب شوند، در غیر این صورت امکان از دست رفتن اطلاعات و یا ایجاد مشکلات متعدد وجود دارد.

دومین بتای iOS 13.3

از طرف دیگر، نسخه tvOS 13.3 شامل گزینه جدیدی برای برگردادن صف “Up Next” به بالاترین ردیف در اپلیکیشن TV است. پس برای تغییر تنظیمات، باید ابتدا سیستم عامل را به نسخه tvOS 13.3 ارتقا داد و سپس به اپلیکیشن Setting رفته و پس از انتخاب App، روی گزینه TV app ضربه زد. تا قبل از بروزرسانی tvOS 13.3، ردیف بالای اپلیکیشن پیش نمایش هایی را از فیلم ها و سریال های تلویزیونی نشان می دهد. اما از آنجا که صف “Up Next” کارایی بیشتری برای اکثر کاربران دارد، پس از نصب نسخه جدید، این صف به ردیف بالا انتقال پیدا می کند.

کمپانی اپل در هفته پیش، نسخه iOS 13.2.2 را به طور عمومی منتشر کرد. این نسخه، شامل بهبود هایی جهت افزایش کارایی برنامه های پس زمینه و همینطور رفع نواقص متعدد برای قابلیت اتصال سلولی، سافاری، پشتیبانی تبادلات در Mail و غیره بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.