شیفر

اسنپ وارد عقد قرارداد با شهرداری خواهد شد

رسانه کلیک – محمد رحمانی، مدیر حقوقی اسنپ در جشنواره وب و موبایل قزوین از قرارداد اسنپ با شهرداری خبر داد و عنوان کرد: «پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره اسنپ با شهرداری وارد عقد قرارداد خواهد شد.»

پس از کش و قوس‌های فراوان بالاخره اسنپ با شهرداری وارد عقد قرارداد خواهد شد. محمد رحمانی مدیر حقوقی اسنپ در حاشیه جشنواره وب و موبایل قزوین با اعلام این خبر گفت بعد از پنج سال استقامت بالاخره در این راستا وارد همکاری شده و قراردادی عقد خواهیم کرد.

پیش از این تپسی در این رابطه با شهرداری قرارداد عقد کرده و وارد همکاری شده بود. اما مدیر عامل اسنپ در این زمینه دیدی متفاوت داشت و در تلاش بود در این رابطه ایستادگی کند.

مدیر حقوقی اسنپ در این رابطه گفت: «از ابتدایی که شروع کردیم به مجوز گرفتن، شهرداری مدعی بود برابر قانون مدیریت حمل و نقل مدیریت با شهرداری است و اسنپ هم مکلف به تابعیت است. ما پنج سال در این راستا تلاش کردیم و در نهایت به مرحله قرارداد از شهرداری رسیدیم.»

سخنگوی انحادیه کسب و کارهای آنلاین نیز در این رابطه گفت: «زین پس استارتاپ‌های این حوزه علاوه بر اخذ مجوز از اتحادیه باید با شهرداری نیز وارد عقد قرارداد شوند.»

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.