واکنش راک استار به مشکلات نسخه پی سی Red Dead Redemption 2

رسانه کلیک – شرکت راک استار گیمز چندی پیش طی پیامی رسما اعلام کرد که از مشکلات نسخه پی سی Red Dead Redemption 2 باخبر بوده و هم اکنون در حال بررسی و رفع آن هاست.

پس از سال ها صبر و انتظار، سرانجام بازی Red Dead Redemption 2 هفته گذشته روی پلتفرم رایانه شخصی منتشر شد. عنوانی که تجربه فوق العاده مهیجی از دوران غرب وحشی را برای علاقه مندان رقم می زند. با این حال، برخلاف انتظار ها، نسخه پی سی این اثر با مشکلات و ایرادات ریز و درشتی از جمله افت گاه به گاه فریم روبه‌رو است که تا حدودی موج نارضایتی شماری از بازیکنان را به راه انداخته است.

در همین راستا، شرکت خوشنام راک استار گیمز در تازه ترین بیانیه خود، ضمن عذرخواهی از گیمرها، خاطرنشان کرد که به طور کامل از ایرادات نسخه پی سی Red Dead Redemption 2 مطلع بوده و در حال حاضر روی رفع تک تک مشکلات فعالیت می کند. هرچند، سازندگان هنوز تاریخ دقیقی را برای عرضه آپدیت جدید بازی مشخص نکرده اند.

متن بیانیه شرکت راک استار گیمز به شرح زیر است:

ما صمیمانه به خاطر مشکلات نسخه پی سی Red Dead Redemption 2 که منجر به نارضایتی بازیکنان شده، عذرخواهی می کنیم. به زودی اطلاعات بیشتری در این خصوص با شما به اشتراک می گذاریم. ما قصد داریم که تمامی بازیکنان به بهترین شکل ممکن به تجربه این عنوان روی پلتفرم رایانه شخصی پرداخته و از آن لذت ببرند. ببرند. اگر کماکان با ایرادات و مشکلات بازی دست پنجه نرم می کنید، لطفا آن را از طریق صفحه های پشتیبانی راک استار گیمز با ما در میان بگذارید.

در حالی که اعضای راک استار گیمز بی وقفه در حال بررسی و رفع ایرادات نسخه پی سی Red Dead Redemption 2 هستند، این استودیو به منظور قدردانی از شکیبانی بازیکنان و همچنین جلب رضایت آن ها، یک بسته الحاقی تحت عنوان Prieto Poncho را به صورت رایگان عرضه می کند که به واسطه آن، محتویاتی از جمله سلاح و آیتم های مختلف راهی این اثر خواهد شد. این شرکت در این باره توضیح می دهد:

برای تقدیر و قدردانی از صبر بازیکنان نسخه پی سی، ما یک بسته الحاقی به نام Prieto Poncho که شامل سلاح و ویژگی های جدید در بخش چندنفره آنلاین بازی است را به شما هدیه خواهیم داد. در آینده نزدیک، جزئیات تکمیلی در رابطه با این بسته منتشر خواهد شد.

با عنایت به این صحبت ها، به نظر می رسد که راک استار گیمز تمام تلاش خود را به کار گرفته تا تمامی مشکلات نسخه پی سی این عنوان را در سریع ترین زمان ممکن برطرف کند. از این رو، انتظار می رود که طی روزهای آتی شاهد عرضه به‌بروزرسان نسبتا بزرگی برای بازی باشیم.

شایان ذکر است؛ نسخه رایانه شخصی بازی رد دد ردمپشن 2 در روز 14 آبان ماه سال جاری (5 نوامبر) به صورت انحصاری زمانی روی لانچر جدید راک استار گیمز و فروشگاه تازه تاسیس اپیک گیمز عرضه شد. همچنین، این عنوان در اوایل ماه دسامبر روی شبکه پرمخاطب استیم نیز در دسترس علاقه مندان قرار خواهد گرفت. این در حالی است که در حال حاضر کاربران دو پلتفرم ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 می توانند از تجربه بازی روی کنسول های خود لذت ببرند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.