شیفر

فصل دوم سریال The Witcher سال 2021 پخش می شود

رسانه کلیک – نتفلیکس پیش از نمایش فصل اول سریال The Witcher ، به تمدید این مجموعه برای فصل دوم در سال 2021 اشاره کرد. این سرویس با انتشار تصویری از گرالت با دو شمشیر فولادی و نقره ای، خبر خوش ساخت فصل دوم را به هواداران جادوگر سفید مو مژده داده است.

مجموعه تلویزیونی نتفلیکس به نام The Witcher برای فصل دوم تمدید شد. ظاهرا تعداد قسمت های فصل دوم در سال 2021 بیشتر از تعداد قسمت های فصل اول خواهد بود. این مجموعه بر اساس رمان های آندژی ساپکوفسکی ساخته شده و روایت گرالت ریویایی است. هنری کویل در نقش اصلی گرالت ظاهر می شود که با شکار موجودات و هیولاهای اهریمنی، روزگار خود را سر می کند.

سریال The Witcher با فیلمنامه نویسی لورن اشمیت هیسریچ، در تاریخ 20 دسامبر در شبکه نتفلیکس به نمایش گذاشته می شود. با اینکه کویل بدون شک مهم ترین شخصیت این مجموعه است، اما طرفداران رمان ها و همینطور مجموعه بازی های کامپیوتری ساخته شده توسط کمپانی CD Projekt Red، شاهد چهره های آشنایی نظیر پرنسس سیری (فریا آلن)، ساحره قدرتمندی به نام ینفر (آنیا چالوترا) و همچنین جادوگر زیرکی به نام تریس مریگولد (آنا شافر) خواهند بود. البته نباید اسب وفادار گرالت، روچ را فراموش کرد.

شرکت نتفلیکس اخیرا با انتشار تصویری از گرالت به همراه دو شمشیر معروف فولاد و نقره ای، به تمدید سریال The Witcher برای فصل دوم اشاره کرده است. در رمان های ساپکوفسکی، شمشیر فولادی برای کشتن انسان ها به کار رفته و در اختیار گرالت است، اما شمشیر نقره ای که مخصوص شکار موجودات افسانه ای ساخته شده، به وسیله روچ حمل می شود.

هیسریچ در واکنشی نسبت به اخبار منتشر شده در توییتر، به هنرنمایی و عملکرد بازیگران و دست اندرکاران مجموعه Witcher افتخار کرده و مشتاقانه منتظر نمایش داستان های افسانه ای گرالت به تماشاگران است.

با اینکه نتفلیکس تاکنون سریال های فوق العاده ای را تهیه و تولید کرده، اما سریال The Witcher یکی از بزرگ ترین دستاوردهای این شبکه در سال جاری بوده و ظاهرا هزینه نسبتا زیادی را نیز صرف ساخت آن کرده است. این سرویس پخش کننده معمولا چند هفته بعد از پایان فصل هر سریالی، درباره تمدید فصل بعدی آن تصمیم گیری می کند. با این حال تاکید زودهنگام به ساخت فصل دوم سریال Witcher نشان دهنده اطمینان کافی به این مجموعه فانتزی است.

ناگفته نماند که هنرنمایی بازیگر اصلی یعنی کویل نیز تاثیر بسزایی در تمدید فصل دوم سریال The Wither داشته است. کویل خود طرفدار بازی های کامپیوتری Witcher بوده و از بازی در نقش گرالت اظهار خرسندی کرده است. به نظر می آید که کویل به عنوان عضو ثابت فصل های بعدی این مجموعه باقی خواهد ماند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.