حضور احتمالی مارک والبرگ در فیلم Uncharted

رسانه کلیک – پس از معرفی تام هالند به عنوان شخصیت اصلی فیلم Uncharted، اکنون خبر رسیده که مارک والبرگ نیز در حال انجام مذاکرات نهایی برای پیوستن به این مجموعه است.

فهرست نهایی بازیگران فیلم Uncharted تقریبا در حال تکمیل است. چندی پیش خبری مبنی بر هنرنمایی تام هالند در نقش نیتن دریک جوان منتشر شد. حال خبر رسیده که مارک والبرگ نیز در حال پیوستن به این مجموعه جذاب است. طبق گزارش های به دست آمده، مارک والبرگ، نامزد دو جایزه اسکار برای بازی در فیلم بی نظیر Departed (رفتگان) و کارگردانی The Fighter (مبارز) به احتمال زیاد در فیلم لایو اکشن آنچارتد حضور خواهد داشت.

والبرگ در نقش سالی سالیوان ظاهر می شود؛ یک شکارچی گنج با تجربه که به عنوان راهنما و استاد در کنار نیتن به ماجراجویی می پردازد. او در نقشی مشابه پدر، فوت و فن دزدی و کاوشگری را به وی یاد می دهد. شاید از نظر برخی افراد، خصوصا گیمرهای این مجموعه بازی، سالی باید ظاهری مسن تر داشته باشد، اما انتخاب فعلی کاراکتر بر اساس روایت اصلی داستان صورت گرفته است. 

مارک والبرگ فیلم Uncharted

ظاهرا فیلم Uncharted سال ها قبل قرار بود به کارگردانی دیوید راسل و نقش آفرینی والبرگ در نقش نیتن دریک ساخته شود. اما راسل در سال 2011 از پروژه کناره گیری کرد و فرایند ساخت فیلم متوقف شد. بنابراین می توان گفت که انتخاب والبرگ چندان هم تصادفی و دور از انتظار نبوده، هرچند که نقش وی تغییر کرده است. 

ظاهرا فیلم Uncharted فاصله زیادی تا عرضه نهایی دارد. هیچ بازیگری تاکنون برای نقش النا انتخاب نشده و جزییات خاصی درباره تاریخ عرضه در دسترس نیست. با این حال با توجه به هنرنمایی تام هالند جوان، والبرگ جذاب و کارگردانی تراویس نایت، می توان گفت که استودیوهای سونی پیکچرز و پلی استیشن پروداشکنز در اولین همکاری خود قصد دارند تا محصول فوق العاده ای را به وجود آورده و به مخاطبین عرضه کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .