شیفر

گوشی های 5G اپل به فروش بالایی در بازار دست پیدا می کنند

رسانه کلیک – با اینکه اپل هنوز هیچ محصول 5G را روانه بازار نکرده، اما تحلیلگران پیش بینی کرده اند که میزان فروش گوشی های 5G اپل در سال 2020 از سایر شرکت ها بالاتر خواهد بود.

به نظر می رسد شرکت اپل پس از ارائه آیفون های 5G در سال 2020، بازار گوشی های هوشمند را در دست خواهد گرفت. طبق اظهارات Strategy Analytics، اگر شرکت کوپرتینویی با همین سرعت به ارتقای محصولات خود ادامه دهد، تا سپتامبر 2020 بر بازار 5G چیره می شود و از سایر رقیبان پیشی می گیرد. جالب است بدانید که در حال حاضر سامسونگ حرف اول را در بازار می زند. با این حال گمان می رود که با ظهور گوشی های 5G اپل و هواوی در سال جدید، این شرکت کره ای به جایگاه سوم سقوط کند.

طبق گفته های تحلیلگر معروف شرکت اپل یعنی مینگ-چی کو، کلیه گوشی های آیفون که در سال 2020 عرضه می شوند، قابلیت پشتیبانی از شبکه ارتباطی 5G را خواهند داشت. ظاهرا هدف اصلی اپل از ارائه این محصولات، رقابت با برندهای اندرویدی ارزان تر است.

فروش گوشی های 5G اپل

به طور کلی سه مدل آیفون جدید در سال آینده روانه بازار می شود که اندازه صفحه نمایش آن ها به ترتیب برابر با 5.4، 6.1 و 6.7 اینچ است. نمایشگرهای 5.4 و 6.7 اینچی احتمالا متعلق به گوشی های پیشرفته تر است که به زودی جایگزین آیفون 11 پرو و پرو مکس می شوند. مدل ارزان تر و 6.1 اینچی نیز احتمالا جای آیفون 11 را می گیرد.

همانطور که گفتیم، اپل احتمالا در سال 2020 بازار 5G را تصاحب خواهد کرد. با این حال تحلیلگران Strategy Analytics هنوز بر این باورند که سامسونگ به دلیل محدوده قیمت مناسب‌تر و تسلط بیشتر در بازار، در نهایت صدرنشین طولانی مدت تجارت 5G را ازان خود خواهد کرد. شرکت هواوی نیز علیرغم همه تحریم ها و مشکلات موجود، بدون شک ارائه دهنده اصلی محصولات 5G در چین خواهد بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.