شیفر

واریز کمک‌ هزینه اسنپ به حساب رانندگان برای جبران افزایش نرخ بنزین

رسانه کلیک -اسنپ اعلام کرده در ۲ روز ۲۶ و ۲۷ آبان، کمک‌هزینه‌ای به‌صورت وام برای جبران افزایش قیمت بنزین به حساب کاربران راننده واریز می‌شود. این مبلغ پس از پرداخت هزینه سهمیه بنزین توسط شرکت ملی فرآورده‌های نفتی در پایان ماه از حساب اسنپی رانندگان کسر خواهد شد.

با گران شدن بنزین نگرانی‌هایی برای به افزایش هزینه کرایه تاکسی‌های آنلاین به وجود آمد که این نگرانی‌ها با اعلام تخصیص بنزین به رانندگان قعال در سامانه های حمل و نقل انلاین تا حدودی برطرف شد.

بر اساس اعلام دولت مقرر شده تا رانندگان فعال دویست کیلومتر و بیشتر در ماه در تاکسی‌های اینترنتی، مابه‌التفاوت هزینه بنزین خود نسبت به نرخ آزاد و دولتی را در پایان هر ماه دریافت کنند. این موضوع اما قرار است در آخر ماه اجرایی شود در حالی که قیمت بنزین چند روزی است که افزایش پیدا کرده است.

با توجه به بالا رفتن قیمت،  اسنپ اعلام کرده در ۲ روز ۲۶ و ۲۷ آبان، کمک‌هزینه‌ای به‌صورت وام برای جبران افزایش قیمت بنزین به حساب کاربران راننده واریز می‌شود. این مبلغ پس از پرداخت هزینه سهمیه بنزین توسط شرکت ملی فرآورده‌های نفتی در پایان ماه از حساب اسنپی رانندگان کسر خواهد شد.

روابط عمومی اسنپ با انتشار بیانیه‌ای گفته که این هزینه‌ها از روز تغییر قیمت بنزین در نظر گرفته شده است. لازم به ذکر است این کمک‌هزینه به کاربران راننده‌ای تعلق می‌گیرد که از فعالیتشان در ناوگان اسنپ بیش از ۳ ماه بگذرد و بیش از ۵۰ کیلومتر در روز (تا سقف ۱۵۰ کیلومتر) فعالیت داشته باشند. مبلغ فوق هر۲۴ ساعت پرداخت می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.