شیفر

عضو شورای امنیت کشور از زمان برقراری اینترنت می گوید

رسانه کلیک – هنوز تاریخ دقیق برقراری اینترنت مشخص نشده است؛ با این حال یک عضو شورای امنیت کشور به این موضوع اشاره کرده که در زمان برقراری امنیت، شاهد وصل شدن دوباره اینترنت خواهیم بود.

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا، یک عضو شورای امنیت کشور تاکید کرد که برقراری مجدد اینترنت نیازمند یک تصمیم جمعی است و با توجه به گزارشات از وضعیت ثبات در کشور در این زمینه به زودی تصمیم گیری خواهد شد.

محمد جواد کولیوند در پاسخ به این پرسش که اینترنت چه زمانی مجددا وصل خواهد شد؟، گفت: «بحث امنیت در اولویت کشور قرار دارد و از هر موضوع دیگری مهم تر است. اگر لازم باشد باید همه چیز فدا شود تا مردم در فضایی امن زندگی کنند.»

وی در ادامه با بیان اینکه «نباید اجازه داد تا هیچ چیزی مخل آرامش مردم در زندگی روزمره آنان شود» اظهار کرد: «در جلسه شورای امنیت کشور تصمیم بر قطعی اینترنت گرفته شد. البته در این زمینه رتبه بندی انجام شده و شرکت ها و کسب و کارهایی که با اینترنت سر و کار دارند، برای دسترسی به اینترنت در اولویت هستند.»

رئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در مجلس تصریح کرد: «زمانی اینترنت به طور سراسری برقرار می شود که آرامش به کشور بازگردد. شبکه ملی اطلاعات داخلی نیز اکنون برقرار است و بخشی از اپلیکیشن ها نظیر اسنپ با آن به کار خود ادامه می دهند.»

کولیوند در ادامه تاکید کرد: «تصمیم قطع اینترنت یک تصمیم جمعی بود و تصمیم گیری برای برقراری مجدد آن نیز به تصمیم جمع و وضعیت کشور باز می گردد. قطعا به زودی با توجه به گزارش های واصله از نقاط مختلف در شورای امنیت در این زمینه تصمیم گیری خواهد شد.»

امروز محمود واعظی نیز به برقراری اینترنت در آینده نزدیک اشاره کرده بود (محمود واعظی: اینترنت در آینده نزدیک وصل می شود).

1 نظر
  1. هدیی می گوید

    الان که چی این نظرسنجی رو گذاشتین؟
    نخیر قطعه
    اگه وصل بود کسی وقت و انرژیشو اینجا هدر نمیداد
    به فکر دانش آموزان و دانشجویان مملکت باشین حداقل.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.