شیفر

محمود واعظی: اینترنت در آینده نزدیک وصل می شود

رسانه کلیک – محمود واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهوری برای وصل شدن اینترنت در آینده نزدیک اظهار امیدواری کرد. در حال حاضر تاریخ دقیق رفع قطعی اینترنت اعلام نشده است.

به گزارش کلیک به نقل از ایسنا، رئیس دفتر رئیس جمهوری اظهار امیدواری کرد در آینده ای بسیار نزدیک اینترنت کشور وصل شود (آذری جهرمی: پیگیر برقراری اینترنت هستیم). محمود واعظی در حاشیه جلسه امروز هیئت وزیران در جمع خبرنگاران درباره در پاسخ به این پرسش که قطع دسترسی به اینترنت به تشخیص کدام نهاد بوده است، اظهار کرد: «در شورای امنیت کشور تصمیمات مشخصی برای امنیت کشور اتخاذ شده و در جایی هم مجبور شدند تصمیم قطع دسترسی به اینترنت را بگیرند.»

محمود واعظی درباره زمان وصل شدن اینترنت خاطر نشان کرد: «انشاءالله اگر آرامش همین گونه باشد در آینده خیلی نزدیک اینترنت وصل می‌شود.»

تقریبا از زمان شروع سهمیه بندی بنزین شاهد قطع اینترنت بین الملل هستیم (نرخ جدید بنزین رسما اعلام شد/ آغاز سهمیه‌بندی بنزین). این موضوع باعث شد بسیاری به اینترنت ملی اشاره کنند، پروژه ای که از چندین سال پیش در حال توسعه است (نباید خود را با اینترنت ملی محصور کنیم). با توجه به قطعی اینترنت بین الملل، کاربران می توانند از وب‌سایت های داخلی استفاده کنند که رسانه کلیک لیستی از آن ها را برای شما آماده کرده است (وب‌‎سایت‌ها و سرویس‌های کاربردی ایرانی در زمان قطعی اینترنت بین الملل).

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.