ساخت بازی Cyberpunk 2077 رو به اتمام است

رسانه کلیک – گزارش مالی اخیر شرکت سرشناس «سی دی پروجکت رد» گویای این موضوع است که ساخت بازی Cyberpunk 2077 به تازگی وارد مرحله پایانی شده است.

بدون هیچ شک و تردیدی، بازی «سایبرپانک 2077» را می توان یکی از مورد انتظارترین و بزرگ ترین آثار نسل هشتم کنسول ها دانست که هم اکنون شماری از بازیکنان و به خصوص هوداران پر و پا قرص استودیوی سی دی پروجکت بی صبرانه منتظر عرضه و تجربه این عنوان هستند. در این میان، این شرکت چندی پیش جلسه ای با محوریت ارائه گزارش مالی سه ماهه سوم سال 2019 برگزار کرده که در جریان آن، ضمن انتشار آمار و ارقام جدید از میزان درآمد و فروش بازی ها، تاحدودی به پروسه ساخت بازی Cyberpunk 2077 نیز اشاره شده است.

به بیان دقیق تر، سی دی پروجکت رد طی این نشست رسما اعلام کرد که درآمد این شرکت طی سه ماهه سوم سال مالی 2019 به رقم قابل توجهی رسیده و کلیه هزینه ها و درآمدها مطابق انتظارها بوده است. نکته مهم این است که سی دی پروجکت این موفقیت بزرگ را مدیون ساخت بازی Cyberpunk 2077 می داند. البته، باید در نظر داشت که عرضه بازی The Witcher 3 روی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ نیز در این افزایش درآمد چشمگیر شرکت سی دی پروجکت رد شدیدا تاثیرگذار بوده و گزارش ها از فروش عالی این عنوان روی پلتفرم مذکور حکایت دارد. در ادامه، ماجرا صرفا به اعلام این خبر محدود نشده و این شرکت در لابه‌لای این گفته ها، از ورود بازی سایبرپانک 2077 به مراحل پایانی ساخت خود سخن گفت که به نوعی از توسعه این عنوان مطابق برنامه ریزی ها خبر می دهد.

متن بیانیه شرکت سی دی پروجکت رد در این باره به شرح زیر است:

گزارش جدیدی از میزان هزینه و سرمایه گذاری روی ساخت بازی های ویدیویی و همچنین سود به دست آمده در سه ماهه سوم سال مالی 2019 منتشر شده که حاکی از افزایش چشمگیر آمار و ارقام آن دارد. بازی Cyberpunk 2077 را می توان عمده ترین دلیل این افزایش دانست که هم اکنون وارد مراحل پایانی ساخت خود شده است.

بر این اساس، اگرچه صحبت از ورود بازی به مراحل پایانی ساخت خود کمی مبهم بوده و به طور علنی در جریان تک تک اتفاقات روند توسعه آن نیستیم، اما به نظر می رسد که فرآیند ساخت این عنوان مورد انتظار تا به امروز به خوبی و مطابق برنامه ریزی ها پیش رفته و چه بسا احتمال تغییر تاریخ عرضه آن نیز بسیار پایین خواهد بود. از طرفی، بازی به ظاهر یک مرحله دیگر به انتشار خود نزدیک تر شده و فاصله چندانی با اتمام توسعه خود ندارد.

گفتنی است؛ اثر Cyberpunk 2077 در تاریخ 28 فروردین ماه سال 99 (16 آوریل 2020) روی چهار پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن 4، گوگل استادیا و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر خواهد شد. بد نیست بدانید که در حال حاضر امکان پیش خرید بازی از طریق دو فروشگاه های معتبر و رسمی فراهم شده و شما هم اکنون می توانید نسخه استاندارد این عنوان را با قیمت 59.99 دلار خریداری کنید. فراموش نکنید که با پیش خرید بازی از یک سری هدایا و مزایای ویژه نیز بهره مند خواهید شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.