آموزش اینستاگرام

فروش جهانی خودرو کاهش پیدا می کند

همراه اول در کلیک

رسانه کلیک – بر اساس اطلاعات جدید، فروش جهانی خودرو در سال 2019 با کاهش روبه‌رو می‌شود. انتظار می‌رود میزان فروش خودرو امسال به 77.5 میلیون دستگاه برسد.

بنابر اعلام تیم Fitch Rating، فروش جهانی خودرو در سال 2019 به میزان 3.1 میلیون دستگاه کاهش پیدا می کند. این اطلاعات توسط سازمان بین المللی تولیدکنندگان وسایل نقلیه موتوری جمع آوری شده اند. انتظار می رود فروش خودروها با کاهشی 4 درصدی نسبت به 2018، به 77.5 میلیون دستگاه برسد.

در سال گذشته میلادی شاهد فروش 80.6 میلیون خودرو در سراسر جهان بودیم. این میزان در سال 2017 برابر با 81.8 میلیون دستگاه بود. سال گذشته میلادی برای اولین بار از سال 2009 شاهد کاهش فروش جهانی خودرو بودیم. علت این موضوع را باید در بازار چین جستجو کرد. در 10 ماه اول 2019 فروش خودرو در این کشور با کاهش 11 درصدی مواجه شده است.

فروش جهانی خودرو

فروش خودرو در ایالات متحده آمریکا نیز با کاهش روبه‌رو شده است. در این کشور شاهد فروش 16.9 میلیون خودرو در سال جاری میلادی خواهیم بود که نسبت به سال گذشته کاهشی 2 درصدی را تجربه می کند. کاهش میزان فروش خودرو به معنای کاهش تولید آن است.

در حالی که تحلیلگران از سال گذشته میلادی به کاهش فروش خودرو اشاره کرده اند، به نظر می رسد این کاهش فروش از آنچه که تصور می‌شد، بیشتر است. قوانین سخت گیرانه، مسائل زیست محیطی و همچنین جنگ تجاری میان ایالات متحده آمریکا و چین کاهش تولید و فروش خودرو را در پی داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.