پیام‌رسان سروش به عنوان ‏بستر سازماندهی اعتراضات و اغتشاشات اخیر معرفی شد

رسانه کلیک – بر اساس آخرین گزارش‌های اعلام شده، ظاهرا پیام رسان سروش به عنوان ‏بستر سازماندهی اعتراضات و اغتشاشات اخیر معرفی شده است.

بر اساس توییتی که یاشار سلطانی، یکی از روزنامه نگاران باسابقه ایرانی منتشر کرده است پیام رسان سروش به عنوان بستر سازماندهی اغتشاشات اخیر معرفی شده است.

سلطانی در این رابطه نوشته: «‏بر اساس یک گزارش رسمی ‎پیام‌رسان سروش متعلق به ‎صداوسیما بعنوان بستر سازماندهی اعتراضات و اغتشاشات اخیر معرفی شده است.»

پیش از این در رابطه با پیام رسان سروش اخبار متفاوتی منتشر شده است که می توان در زمان اوج معرفی سروش به باگی که میلاد نوری یکی از کارشناسان حوزه فناوری اطلاعات از آن گرفته بود، اشاره کرد. در آن زمان میلاد نوری توانسته بود شماره محمد جواد آدری جهرمی وزیر ارتباطات را از طریق سروش یافته و ناامن بودن این پیام رسان در حفظ حریم خصوصی و شماره ها را ثابت کند.

امروز نیز در حالی که مردم ایران به مدت 7 روز در خاموشی اینترنت بین الملل به سر بردند و در ادامه به مرور ابتدا به اینترنت خانگی و سپس استان به استان به اینترنت همراه دست بافتند؛ این روزها خبر می رسد در تمام این مدت مرکز سازماندهی اغتشاشات در اختیار عموم بوده است.

4 نظرات
 1. یگانه می گوید

  دروغ است. اکنون که مردم به سوی سروش آمده اند میخواهید با این دروغها ناامیدشان کنید.

  1. محمدی نسب می گوید

   معمولا اغتشاش گران و تخریب کاران به خارج وصل بودند و بیشتر از پیام رسان خارجی استفاده می کردند مشکل دولت با مردم معترض نبود با خرابکاران بود که در یک الی دو روز کلی اموال عمومی تخریب کردند هست. اعتراض مردم عادی مورد قبول همه است و حالا هم خود نمایندگان وبعضی دولتمردان هم به شیوه افزایش بنزین اعتراض دارند که بد اجرا شده لذا استفاده از سروش و اعتراض مشکل خاصی نبود بلکه هدایت خرابکاران از خارج مشکل اساسی مملکت بود

   1. فرساد ایمانی می گوید

    کاملأ صحیح است نکته در این است که استفاده از سروش و اعتراض مشکل خاصی نبود بلکه هدایت خرابکاران از خارج مشکل اساسی مملکت بود

 2. آرش می گوید

  ممنون از سایت خوبتون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .